הפוך לעמוד הבית
יפעת

D-Link ישראל מעלה לאויר אתר אינטרנט חדש בעברית

8/03/2009 10:50

חברת D-Link ישראל, הסניף המקומי של D-Link העולמית, העלתה לאויר אתר אינטרנט חדש בעברית. האתר יספק לקהל הלקוחות של D-Link מידע רחב אודות מגוון המוצרים והפתרונות, מאפיינים טכניים, מדריכים לתמיכה, מדריכים מצולמים ועוד. האתר החדש בעברית מרכז מידע על החברה, על מוצריה ופתרונותיה ועל המפיצים והמשווקים. את האתר מייחד ה- D-Link TV- שם ניתן למצוא הדרכות מצולמות של מוצרי החברה, המדריכים צעד אחר צעד לגבי התקנת/הגדרת המוצר.

D-Link מעצבת, מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי תקשורת סביב עולם ה- IP כגון: מתגים, פס רחב, VOIP, Wireless, אבטחת מידע, מצלמות IP ועוד עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. האתר הבינלאומי של חברת D-Link עומד בסטנדרטים גבוהים מאוד ומכיל מידע זמין, נגיש וקל ללקוחותיה, על מנת לספק התקנה או הגדרה עצמאית למוצרים. בעקבות התבססות מוצרי החברה בישראל, הוחלט "לתרגם" את האתר לשפה העברית.

כיום מרבית המדריכים למוצרים החברה הפרטיים תורגמו לעברית כאשר המוצרים העסקיים עדיין מפורטים באנגלית.

ערן שלומי, מנכ"ל D-Link ישראל: " אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור של כל חברה. נושא התמיכה והשירות עומד בראש סדר העדיפויות שלנו. מרבית הלקוחות זקוקים לתמיכה בהגדרה הראשונית של המוצר והאתר החדש מאפשר לכל לקוח לקבל תשובות למרבית שאלותיו 24/7 מבלי לחכות לתמיכה טלפונית. האתר הישראלי הופך את השימוש במוצרינו לידידותיים יותר למשתמש הישראלי.

כתובת האתר היא: www.dlink.co.il

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד