הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הסגמנטציה בשוק תחליפי החלב מתרחבת עם LGG ליפיל

19/08/2014

מיד ג'ונסון, חברה בינלאומית מובילה בתזונת תינוקות,  משיקה בימים אלה אתנוטרמיגן LGG ליפיל – תרכובת מזון מיוחדת לתינוקות ופעוטות עם רגישות או אלרגיה לחלבון חלב הפרה, בתוספת ראשונה מסוגה, בשוק תחליפי החלב ההיפו-אלרגנים מסוג זה,  של  חיידקי LGG פרו-ביוטיים, הפועלים להסתגלות מהירה יותר לחלב פרה ולקיצור משך זמן האלרגיה.

לדברי שרון מרקוביץ'- סמנכ"לית פרמהבסט, יבואנית מוצרי מיד ג'ונסון בישראל: "כמי שחרטו על דגלם את קידום ופיתוח תחום תזונת התינוקות, אנו גאים בהשקתו של נוטרמיגן LGG ליפיל, מוצר פורץ דרך, המביא עימו בשורה חשובה ומשמעותית עבור אלפי תינוקות בישראל. פיתוחו של המוצר הייחודי וההשקעה בפן המדעי, מוכיחים שוב את מחויבותה הבלתי מתפשרת של החברה לפיתוח מוצרים העונים על צרכיהם התזונתיים השונים של תינוקות ופעוטות ברחבי העולם".

אלרגיה לחלב פרה היא אחת האלרגיות למזון השכיחות ביותר בקרב תינוקות ופעוטות. מרבית מקרי האלרגיה לחלב פרה מוגדרים כמצב זמני ולרוב, כ- 80% עד 90% מן התינוקות מפתחים סבילות לחלבוני חלב הפרה עד גיל 5 שנים.

נוטרמיגן LGG ליפיל החדש נכלל ב"סל התרופות" וניתן להשיגו באמצעות מרשם רופא בכל קופות החולים, רשתות הפארמים ובבתי המרקחת הפרטיים .

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד