הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תקציב יחסי הציבור של רשת chef4 למשרד "רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור"

22/03/2011 12:50

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור www.ronenhillel.co.il   ממשיך במגמת הצמיחה ובימים אלה נבחר לנהל את יחסי הציבור של רשת chef4.

 

רשת 4Chef הינה רשת חנויות קונספט המובילה בישראל  בציוד ואביזרים למטבח, ומציעה פתרונות איכותיים לטבחים מקצועיים וחובבים כאחד.

 

לרשת 4 סניפים בהם ניתן למצוא את המגוון הגדול והמקצועי ביותר של המותגים המובילים בעולם של סירים, מחבתות, סכינים, ציוד אפיה, אביזרי יין, כלי אוכל והגשה, ועוד מאות גאדג'טים ופטנטים – הכל כדי להפוך את חווית בישול והאירוח לקלה ומהנה.

 

לצד חנות הקונספט מפעילה רשת 4 שף מרכזים קולינאריים בהם מתקיימים מדי יום קורסים וסדנאות בהדרכתם של מיטב השפים הפועלים בארץ, המעבירים חומר מקצועי ומקיף בנושאי אפיה, בישול, טיפול בחומרי גלם ואורח חיים בריא. מגוון הסדנאות המוצע מספק חוויה מהנה ומקצועית להעשרת הידע ולשיפור המיומנויות במטבח.

 

גונן לוין, מנכ"ל chef4 : "כחלק מהצמיחה בפעילות רשת 4chef, ולאחר שבחנו מספר משרדי יחסי ציבור, בחרנו במשרד יחסי הציבור של רונן הלל. אנו משוכנעים שיחד נמשיך במגמת הצמיחה ובהמשך ביסוסה של  4chef כרשת המובילה עבור השפים החובבים בישראל, רשת המציעה מגוון עצום של מוצרים, לצד שירות מתמחה ומקצועי".

 

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור www.ronenhillel.co.il מתמחה בבניית והחדרת מותגים וביחסי ציבור בתחומי השיווק, צרכנות, עיצוב, סגנון חיים,  תיירות, הייטק ונדל"ן.

 

בשנתיים האחרונות זכה משרד יחסי הציבור של רונן הלל ב-2 פרסים בתחרות האריה השואג של איגוד יחסי הציבור הישראלי. בשנת 2009 זכה במשרד באריה השואג על הובלת פרויקט מיני ממשלת הילדים של פארק מיני ישראל, שזכה במקום הראשון בקטגוריית החינוך ואשתקד זכה רונן הלל בציון לשבח בקטגוריית הצרכנות על פעילותו ביחסי הציבור לרשת ג'נטלמן.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד