הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

וולדה בשיתוף פעולה עם תיאטרון "המילה"

23/04/2014

Weleda חברת הטיפוח העולמית האנתרופוסופית הגדולה בעולם, יוצאת בשיתוף פעולה ייחודי עם תיאטרון "המלה" הישראלי. במסגרת שיתוף הפעולה, תעניק חברת דר" סמואלוב, הנציגה הרשמית של וולדה בישראל, את החסות הראשית לתיאטרון ופעילויותיו השונות באחרי הארץ ובכך גם את החסות להצגת הילדים "ג'ים ונהג הקטר".

שיתוף הפעולה מבוסס של תורת האנתרופוסופיה, אותה המציא הבעלים ומקים חברת הקוסמטיקה Weleda. ההצגה הינה בבימויו של השחקן, הבימאי והמוסיקאי רועי בירן מתיאטרון "המילה", הפועל בקיבוץ הרדוף שבגליל התחתון ושחקניו עובדים מתוך תפיסת העולם האנתרופוסופית. התיאטרון שם במרכז העבודה האומנותית את המילה, הדיבור וההקשבה. עבור השחקן, הדיבור אינו רק כלי להעברת רעיונות, אלא הופך למעין כלי מוסיקלי.

לדברי רועי בירן, מנהל תיאטרון המלה:  "כמנהל תיאטרון המִלה, תיאטרון העומל על יצירת סגנון מיוחד של הצגות ילדים ואשר שואב את השראתו מתוך האנתרופוסופיה, חיפשתי תמיד שותפים לדרך, המאמינים בדרכנו האומנותית ובתפיסתנו הייחודית. ב-Weleda מצאנו את השותפים ואנו שמחים וגאים לשתף פעולה".

 

לדברי רן סמואלוב, מנכ"ל ובעלים ד"ר סמואלוב, הנציגה הרשמית של המותג Weleda בישראל : "Weleda הינה חברת הטיפוח האנתרופוסופית הגדולה בעולם. זהות המותג מבוססת על עקרונות הוליסטיים החל משלב הייצור ודרך השיווק. כנציגה הרשמי של Weleda בישראל, אני גאה לחבק ולתמוך בתרבות האנתרופוסופית ומייחל להמשך שיתוף פעולה פורה וערכי".

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד