הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פסטיבל "שבועות ללא גבינות"

11/06/2014

"מן", החברה הוותיקה לייצור וופלים ועוגיות, השתתפה בשבוע שעבר בפסטיבל "שבועות ללא גבינות" של עמותת עתיד טבעוני (ויגן פרנדלי), שנערך במושב רשפון. חברת "מן", הידועה כיצרנית מובילה של מוצרים ודברי מתיקה טבעוניים, נחלה הצלחה כבירה בפסטיבל בקרב מאות המבקרים,  שלא חסכו בתשבחות על תרומתה של החברה לקידום הטבעונות בישראל. הדוכן של חברת "מן" היווה מוקד פעילות עיקרי לכל באי הפסטיבל, שהגיעו להתנסות במוצרי החברה ואף להצטלם עם שלט ממותג של מן "גם אני טבעוני".

לאחרונה, קיבלה חברת "מן" את תקן הטבעונות של ויגן פרדנדלי, הפועלת להפיכת אורח החיים הטבעוני לנגיש וקל יותר עבור הצרכן הטבעוני בקרב חברות המזון הישראליות המובילות. כיום, כל מוצרי חברת "מן" אושרו כטבעוניים, למעט עוגיות הגרנולה.

לדברי אבי פקר מנהל השיווק של מן: "פסטיבל 'שבועות ללא גבינות' היה הצלחה כבירה מבחינתנו. למרות השרב הכבד, הגיעו המוני אנשים, כ-2000 איש, אשר התלהבו מהפעילות שלנו ועמדו בתור בכדי לקחת בה חלק. אנו מאמצים בחום את קהילת הטבעונים בישראל, אשר מתחזקת מיום ליום ושמחים לאפשר להם ליהנות ממוצרי ופלים ועוגיות איכותיים, אשר זמינים בכל סופר ורשת שיווק. נשמח להמשיך ולקחת חלק בפעילויות עמותת ויגן פרנדלי, שעושים עבודתם נאמנה".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד