הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נשיא מנגו העולמית יהיה אורח הכבוד בוועידת הקניונים

22/10/2015

הועידה השנתית של ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל  תיערך זו השנה העשירית ברציפות, בין התאריכים 29 לנובמבר עד ה – 1 לדצמבר, במלון רויאל ביץ, באילת.

את הוועידה ינחה דני קושמרו מחברת החדשות של ערוץ 2 והיא תכלול 20  מושבים שונים שידונו, בין היתר, בפתיחת מתחמי מסחר בשבתות וחגים, הריטייל העולמי - מכשולים והזדמנויות, סיכום העשור שהיה, צרכנות ומכירות, קמעונאות בעידן של רגולציה נשכנית, מעמסת הארנונה במרחב הקמעונאי, דיני הצרכנות החדשים, השפעת תקני האשראי על תהליך הרכישה בחנויות, איך משאירים את הצעירים בקניון, מעילות והונאות ברשתות החנויות, שייימינג בקניון וכיצד להתמודד עם פוסטים "רעילים"  ועוד.


לרגל ועידת העשור אורח הכבוד בועידה יהיה דניאל לופז – נשיא קבוצת מנגו העולמית, שיגיע במיוחד מברצלונה וירצה על הריטייל העולמי לשנת 2015 – אתגרים, מכשולים והזדמנויות. 

על אף המצב הביטחוני המורכב אומר יו"ר הועידה, דדי ריזל, כי השנה נרשמו לוועידה מספר שיא של משתתפים וכי זו תהיה הועידה הגדולה ביותר שנערכה עד כה.

לדברי ריזל: "ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל חזק הרבה יותר ממה שחושבים. בעשור שחלף עברנו כבר את מלחמת לבנון השנייה, את מבצע עופרת יצוקה, את מבצע עמוד ענן, את מבצע צוק איתן ובין לבין ידענו תקופות עם מתח בטחוני רב. גם את תקופת הפיגועים הזו נדע לעבור בחוזקה גם אם מדובר עבורנו בימים כלל לא פשוטים"

ריזל הוסיף כי: "לפני עשור שנים ייסדנו  את הועידה השנתית הראשונה של ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל, שמאז הצליחה לתפוס מקום נכבד בהווי השוטף של הענף כולו. בכל ועידה נוטלים חלק כ-800 משתתפים ובתכנון הוועידות מושם דגש רב על המפגש העסקי-חברתי בין בכירי הענף, אנשי הקניונים לצד אנשי רשתות המסחר, במטרה למקסם, להעצים ולהעמיק את הקשרים האישיים, העסקיים והחברתיים בין כלל בכירי ומנהלי הענף".

לצד עשרות הרצאות ופאנלים ייהנו בכירי הענף ממתחם בית קפה פופ-אפ משודרג וכן מבר אלכוהול ענק שישרת את משתתפי הועידה סביב השעון . את בית הקפה תקים רשת קפה גרג ואת בר האלכוהול תקים רשת המרכזים המסחריים החדשה "די.וי.רוז" שבבעלות איש העסקים החרדי אילן רוזנטל.

משתתפי הועידה יזכו גם למיטב המופעים ביניהם- סטנדאפ נטו עם אדיר מילר, מסיבת פתיחה בפאב המנקיס, "מופע הקצב של אביהו פנחסוב" ומסיבת ריקודים עם DJ חן יאני, דוגמנית וסולנית להקת "המחשפות".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד