הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קוד אואזיס מקימה את האתרים החדשים של קבוצת צ'מפיון מוטורס

10/10/2017

קבוצת קוד אואזיס (CodeOasis), המתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע, ובארסנל שלה מגוון פיתוחים דיגיטליים בעולם הרכב, נבחרה ע"י קבוצת צ'מפיון מוטורוס להוביל את הקמת נכסיה הדיגיטליים. במסגרת ההתקשרות בין השתיים אמונה קוד אואזיס על פיתוח אתר חדש למותג המוביל שלה פולקסווגן ואתר שירותי חדש לקבוצה כולה המיישר קו עם הנראות של צ'מפיון מוטורס בעולם. 

 

"המשימה החשובה ביותר שלנו היתה לתרגם את הקדמה והנראות של צ'מפיון מוטורס על מותגיה המובילים באמצעות ממשק משתמש מתקדם ומערכת ניהול חכמה שתביא לחוויה אופטימלית של הגולשים באתרי הקבוצה", מספר אמיר גולן, מייסד ומנכ"ל משותף קוד אואזיס. "כגוף תוכנה מוביל בתחום הדיגיטל, החיבור של קוד אואזיס עם אחד הגופים המובילים את ענף הרכב, הוא טבעי, וביחד נייצר סטנדרט חדש של תוצרים דיגיטליים בעולם הרכב בישראל".

 

אתר פולוקסווגן שעלה לאחרונה לאוויר, מתהדר בנראות תדמיתית ההולמת את ערכי המותג עם מידע נרחב ואפשרויות מתקדמות של בחירת הרכב בצורה נוחה ונגישה באמצעות קונפיגורטור חכם שפיתחה קוד אואזיס המאפשר לכל גולש להרכיב לעצמו את הרכב ע"י בחירה בהתאמה אישית של חלקי הרכב, ולקבל הדגמה בתצוגת 360 ברזולוציה גבוהה של מעטפת הרכב על רכיביה. הכלי החדש, נועד לפשט את תהליך בחירת הרכב האופטימלי עוד בטרם ההגעה למרכז המכירה הקרוב. האתר תומך בנגישות ומותאם לכל הפלטפורמות.

  

ג'קי הר ציון, מנהל הדיגיטל של קבוצת צ'מפיון מוטורס: "אנו שמחים על הבחירה בחברת קוד אואזיס הוותיקה, המביאה עמה ניסיון עשיר בהכרות עם מערכות פנים ארגוניות ועשייה מרובה בדיגיטל, ובפרט בתחום הרכב – כל האלמנטים האלה לא הותירו כל ספק שהבחירה להפקיד את נכסיה הדיגיטליים של הקבוצה בקוד אואזיס היא מתבקשת".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד