הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מי עדן משקיעה 3 מיליון בהשקת בר מים חדש

27/11/2012
מיכאל רבינוביץ', סמנכ"ל שיווק, מי עדן
מיכאל רבינוביץ', סמנכ"ל שיווק, מי עדן

מי עדן משיקה בר מים חדש.  המכשיר החדש, "מי עדן smile" עוצב על ידי חב' איגלו דיזיין, המתמחה בעיצוב תעשייתי ופיתוח מוצרים חדשניים. חב' אואזיס היצרנית והמהנדס Declan Coyle שהיה שותף בפיתוח המוצר והמשמש כיום כאחד מהמהנדסים הראשיים של חברת APPLE ואחראי בין השאר על תבניות ה-iPAD .

ההשראה לשם של הבר החדש, "מי עדן "smile הגיעה מעיצובו המודרני. הבר מתאפיין בקווי עיצוב עגלגלים שמזכירים דמות אנושית, ובחזיתו אפשר לראות צורת חיוך רחב ונעים.השם מי עדןsmile מתחבר באופן טבעי גם לאסטרטגיה הפרסומית של מי עדן, הנשענת על הדאגה האימהית העוטפת, ולחיוך החם של אמא, שדואגת שילדיה ישתו את המים הטובים ביותר.

 

מיכאל רבינוביץ', סמנכ"ל שיווק מי עדן: "מי עדן מאמינה כי כשדואגים באמת לאנשים החשובים סביבנו חייבים להגיש ולתת להם את הדברים הכי טובים עבורם. כעת, יוכלו הלקוחות להעניק למשפחתם וליקרים להם את פתרון המים המינרליים הטוב ביותר, באמצעות בר חדשני, ידידותי לסביבה, נוח במיוחד ובעל עיצוב ייחודי".

 

"השקת הבר החדש", מוסיף רבינוביץ', "באה לאחר מחקר צרכנים מקיף שערכנו בישראל ובאירופה ותהליך פיתוח ממושך עם טובי אנשי המקצוע בעולם בתחומם. ההשקה הינה חלק מתהליך התחדשות ופריחה שעוברת מי עדן ובכוונתנו, בתקופה הקרובה, להשיק עוד מגוון רחב של מוצרים ושירותים נוספים לשוק הישראלי".

 

את המהלך השיווקי להשקת הבר החדש, ילווה קמפיין רחב היקף מבית משרד הפרסום ראובני פרידן, שיכלול טלוויזיה, אינטרנט, עיתונות, ופעילות קד"מ תחת האמירה "את תמיד דואגת לתת להם את הטוב ביותר. אל תפסיקי".

מי עדן תשקיע במהלך כולו למעלה 3 מיליון ₪.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד