הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

גיבורי על מגויסים לקמפיין של תאגיד המיחזור

13/08/2013
גיבורי על מגויסים לקמפיין של תאגיד המיחזור (הגדל)

קמפיין גיבורי העל החל הערב  והוא משודר בערוצי הטלוויזיה ובאתרים המובילים. מטרת הקמפיין, להגביר את מודעות הציבור לביצוע פעולות פשוטות של הפרדת ומיחזור פסולת אריזות.

מדובר בקמפיין הארצי  הראשון של תאגיד תמיר. בבסיס האסטרטגיה של הקמפיין עומד הצורך בשינוי התפיסה של האוכלוסייה בישראל כלפי הפסולת אותה היא מייצרת, הרצון והניסיון להביא לשינוי ארוך טווח אשר יתווה ערכים חדשים של הפרדת הפסולת בבית (בדגש על הפרדת אריזות) והעברתה למיחזור.

יואש בן יצחק, מנהל השיווק של תאגיד תמיר: "קמפיין גיבורי העל מנסה לעורר מודעות ולחבר את האזרחים לתפיסה שלפיה כל אחד יכול להיות גיבור על ולהציל את העולם בעזרת פעולות פשוטות של הפרדת ומיחזור פסולת האריזות".

הקמפיין עולה לתקופה של שבועיים בטלוויזיה ויכלול פעילויות משלימות באינטרנט. הפעילות באינטרנט תכלול הסבר מפורט על פתרונות מיחזור פסולת האריזות הקיימים כבר כיום ברשויות המקומיות, וכן פעילות פייסבוק אשר תאפשר למשתתפים לייצר פוסטר אישי עם תמונת ילדיהם כגיבורי על. 1000 המשתתפים הראשונים יקבלו את הפוסטר עד הבית עם שליח.

משרד הפרסום – גליקמן נטלר סמסונוב. הקמפיין עלה בערוצים 2,10,9,  ובאתרי האינטרנט המובילים (YNET, MAKO, walla, youtube, facebook ועוד).

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד