חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רם יוניש מונה לסמנכ"ל מכירות במטריקס גלובל וטאקט בדיקות

רם יוניש (41) מונה לסמנכ"ל מכירות במטריקס גלובל וטאקט בדיקות, בנוסף לתפקידו  כסמנכ"ל שיווק ופיתוח עיסקי בשתי החברות, מאז 2010. במסגרת תפקידו החדש ינהל יוניש את מערך המכירות של שתי החברות הכולל שירותי פיתוח במודל offshore בישראל, בולגריה, מקדוניה וסין וכן שירותי בדיקות מקצועיים.  

יוניש עובד במטריקס כ- 7 שנים ובמסגרתן הוביל מקצועית את פעילות הבדיקות במטריקס גלובל ובטאקט בדיקות וכן את השיווק והפיתוח העיסקי בתחומים אלו. לאחרונה, הגביר יוניש את מעורבותו בשוק הסטארטאפים המקומי ומשמש כדירקטור משותף בארגון StarUp Grind TLV, קהילה גלובלית צומחת הפעילה בלמעלה מ- 85 ערים בעולם, נתמכת ע"י גוגל ומקדמת את הערכים של עזרה וסיוע ליזמים בשלבים מוקדמים באמצעות רשת קשרים לוקאלית וגלובלית. טרם הצטרפותו למטריקס הקים יוניש וניהל את חברת  SureTest העוסקת בתחום הבדיקות וה- QA ובמסגרתה גם פיתח והוביל את הדרכות ISTQB  לשוק הבודקים בישראל וניהל את תחום אבטחת איכות תוכנה בג'ון ברייס – מכללת הי-טק.

זיו מנדל, מנכ"ל משותף, מטריקס גלובל וטאקט בדיקות: "תחום אבטחת האיכות והבדיקות ממשיך לצמוח עם כניסה לתחומים חדשים, תפיסות עבודה וטכנולוגיות חדשות. יוניש הינו מבכירי וותיקי התעשיה בארץ ובעולם בתחום ואני משוכנע כי ידע להביא את הידע והיכולות המקצועיות והעסקיות שלו לניהול מערך המכירות של טאקט בדיקות ומטריקס גלובל. כל זאת, תוך חדירה לשווקים ותחומים חדשים, והעמקה והגדלת העסקים בקרב הלקוחות והתחומים הקיימים, כפי שעשה בשבע שנים האחרונות אצלנו."  

ליוניש תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו ותואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית תל אביב יפו. 

עבור לתוכן העמוד