הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רותם שחבר מונתה כמנכ"ל

21/07/2016
רותם שחבר מונתה כמנכ"ל

רותם שחבר (32),  מונתה בימים אלה כמנכ"ל עמותת שניר. רותם בעלת שלושה תארים ראשונים במדעי המדינה, פילוסופיה וכלכלה, לומדת לתואר שני בייעוץ חינוכי ומורה למתמטיקה בתיכון בדרום תל אביב. בעבר עבדה כעוזרת מחקר של פרופ' גדעון דורון ז"ל, ושימשה ככלכלנית בקרן קורת מילקן, בו היא חקרה בנושא דיור בר השגה. כמו כן, רצה לבחירות האחרונות בעיריית תל אביב, תחת מפלגת "דרום העיר".

 

לדברי ניר שמול,  ממייסדי עמותת שניר: "אנו מברכים את רותם על כניסתה לתפקיד החדש ומשוכנעים בהצלחתה. על סמך היכרותנו, אני סמוך ובטוח כי הידע והניסיון שצברה, ביחד עם אישיותה המיוחדת, יתרמו רבות לפיתוח העמותה ובכך להרחבת הסיוע אותו העמותה מעניקה לילדים משכבות חלשות".

 

לדברי רותם שחבר: "במסגרת תפקידי החדש, אפעל לייזום שיתופי פעולה ופעילויות רבות וייחודיות, על מנת לתת את המענה הרב ביותר לצרכי ילדי העמותה. אנו מתחילים בבניית התכניות לשנת הלימודים הבאה במטרה להרחיב את פעילות העמותה לערים נוספות במרכז הארץ, בכללן תל אביב".

 

עמותת שניר הוקמה לשם קידום שוויון הזדמנויות בחינוך ובתרבות בקרב תלמידים בעלי פוטנציאל ממשפחות מעוטות יכולת. העמותה שמה לה למטרה לסייע לתלמידים בעלי רקע סוציו אקונומי נמוך לממש את הפוטנציאל להצלחה במישור החינוכי, מקצועי, אישי וחברתי.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד