הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אולמדיה חגגה 15 שנים עם מפגש של עובדי החברה בהווה ובעבר

12/06/2017
אולמדיה חגגה 15 שנים עם מפגש  של עובדי החברה בהווה ובעבר

משרד הייעוץ התקשורתי והניו מדיה – אולמדיה, קיים לאחרונה מפגש מחזור מרגש עם עובדי החברה בהווה ובעבר. מטרת המפגש הייתה לחנוך את המשרדים החדשים של אולמדיה ולציין יום הולדת 15 שתחגוג החברה בקרוב.

 

במפגש התכנסו כל עובדי החברה בהווה וכן כל העובדים מהעבר בערב מרגש שכלל מינגלינג בו הועלו זיכרונות, חידון ידע משעשע על החברה ועובדיה, מצגת מרגשת עם תמונות מכל השנים שעברו, וכמובן סושי ופיצה. במהלך הערב סיפרו כל עובדי העבר באילו שנים הם עבדו, אילו לקוחות הם קידמו, ועל האופן בו העבודה קידמה אותם ואף עזרה להם למצוא את הנתיב לתפקיד אותו הם ממלאים כיום. יש לציין כי היה מלהיב מאוד לראות עובדים רבים שהתחילו בחברה בלי ניסיון וכיום התקדמו לתפקידים בכירים. מעבר לכך עובדי הווה סיפרו על החוויה האישית שלהם בחברה, ועל הלקוחות שלהם.

 

מנכ"ל אולמדיה, מר אורן בסון, אמר במפגש: "לאחרונה פרסמנו בפייסבוק פוסט על מעבר למשרדים וראינו שהראשונים להגיב, להתעניין ולברך היו עובדי עבר, וכך חשבתי על הרעיון ליצור מפגש איחוד לציון כברת הדרך שעברנו ולומר תודה לכל השותפים לדרך." הוא הוסיף: "מרגש לראות שבאמת לכל העובדים היה חשוב ומשמעותי להגיע למפגש הזה, זה בהחלט לא טריוויאלי שאחרי הרבה שנים ותפקידים, עדין תהיה היענות גדולה. אנחנו חוגגים כעת 15 שנים ומשרדים חדשים ומושקעים אליהם עברנו לאחרונה והכף עוד נטויה".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד