הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: לשנה החדשה - מקרר שמפניה

3/01/2013
פינוקים למנהלים: לשנה החדשה - מקרר שמפניה (הגדל)

חברת יורוקייב ישראל משיקה מקרר מיוחד לשמפניה – EuroCave Show Cave - מקרר מיוחד שפותח בחברת EuroCave העולמית אך ורק עבור שמפניה!

 

חברת EuroCave הינה החברה המובילה בעולם לייצור מקררי יין מזה 35 שנה ומציעה מקררי יין מהמובילים והאיכותיים בעולם, העומדים בתקנים ובדרישות הקפדניות ביותר.

 

מיכל ברון, מנכ"לית ובעלים יורוקייב ישראל : "בחברת יורוקייב העולמית  החליטו לייצר מקרר מיוחד שעונה על הצורך במקרר המיועד לאחסון ושמירה של בקבוקי שמפניה. שמפניה נשמרת בתנאים מיוחדים, בטמפרטורות של 5 עד 12 מעלות. יינות מאחסנים בטמפרטורה של 14 מעלות, ולכן הוחלט לייצר מקרר מיוחד עבור שמפניה".

 

דגם SHOW CAVE של יורוקייב הושק לאחרונה בעולם והוא המקרר היחידי שפועל בטמפרטורות של 5-12 מעלות (ניתן לכוון במדויק). אלו הטמפרטורות האידאליות לשמירה ואחסון שמפניה, טמפרטורות נמוכות משל יין.

 

חידוש נוסף אותו ניתן למצוא במקרר הוא מערכת מדפים מיוחד עבור בקבוקי שמפניה. לשמפניה בקבוקים גדולים ו"שמנים" יותר מבקבוקי יין, לכן צריך מדף מיוחד עליו ניתן להציב את הבקבוקים.

 

מערכת המידוף מאפשר לשנות את המבנה הפנימי כך שהמקרר יתאים גם לבקבוקי שמפניה גדולים (3,6,9 ו 12 ליטר), לשמירה של כ-150 בקבוקי שמפניה.

 

המקרר החדש של EuroCave, מדגם SHOW CAVE מעוצב בקווים מודרניים, מעוגלים, בגימור שחור מסתורי.

 

המחיר: 95,000 ש"ח

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד