הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: בתוספת אסף גרניט

5/01/2017
פינוקים למנהלים: בתוספת אסף גרניט

כשמתחמי שוק שאמורים להעניק לאוכל תחושה אותנטית ומיוחדת, צצים כמו פטריות חמות בגשם, בפיצות השף של דומינוס בשיתוף השף אסף גרניט משתלבות בטרנד בצורה מצוינת. עם פיצות חורפיות חדשות הן חלופה שמעניקה תחושה ביתית ומנחמת בהשוואה לפיצה הנפוצה והלעוסה. עם זאת, למי שמעריך כמות על פני איכות, ימצא פחות נחמה.

הפיצות החדשות כוללות את:

 

מלכת השוק: כיאה למלכה אמתית הפיצה עוטה על עצמה כתר עסיסי בדמות כרובית אפויה בתנור כשהשילוב המיוחד של קונפי עגבניות שרי וקונפי שום מעניקים לה את העסיסיות והטריות של השוק.  מתווספים אליהם כדורי הבייבי מוצרלה, גבינת הפרמז'נו פדאנה מגורדת, ומעל רוטב שמנת אלפרדו איכותי על מצע עלי תרד טריים.

 

פלנצ'ה עגבניות: פיצה שכל כולה חגיגה צבעונית של עגבניות החל מקונפי עגבניות שרי עסיסיות בשני צבעים ועד לעגבניות מיובשות. לחיזוק הטעמים הפיצה מלווה בקונפי שום, גבינת פרמז'נו פדאנה מגורדת בליווי רוטב עגבניות משובח עם עלי בזיליקום טריים וכדורי בייבי מוצרלה.

 

פיצת  102: הפיצה החריפה במהדורת החורף מציעה שילוב של שלושה זני פלפלים חריפים: סודני, מיני שיפקה ופלפל דובדבן חריף. אליהם מצטרפים עוד שני סוגי פלפלים קלויים צבעונים, פלפל ירוק טרי וקונפי שום לחיזוק הטעמים. כל זאת, מוגש בליווי רוטב עגבניות משובח עם עלי בזיליקום טריים וכדורי בייבי מוצרלה איכותית.

 

 

מחיר הפיצות יהיה זהה למחיר פיצה משפחתית 100% מוצרלה. 
מחיר להשקה יעמוד על 58 שקלים לכל פיצה, בהזמנת 2 מגשי פיצה - דומינו'ס שף  + פיצה משפחתית 100% מוצרלה 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד