הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת ורטהיימר ספורט משיקה לראשונה מועדון הטבות

25/06/2013

לראשונה רשת ורטהיימר ספורט, תשיק מועדון לקוחות תחת השם "מועדון ההטבות של ורטהיימר ספורט". ההצטרפות למועדון כרוכה בעלות של  39.90 ₪ לשנה.

 

לדברי רוי ורטהיימר מנכ"ל רשת ורטהיימר ספורט: "אנו גאים בהשקת מועדון הלקוחות הראשון של רשת ורטהיימר ספורט. מועדון ההטבות, הינו אטרקטיבי ביותר ומציע מגוון רחב של הנחות קבועות ומשתנות ברשת לחברי מועדון ומצטרפים חדשים."

 

לדבריו: "הקמת מועדון ההטבות יעניק  ללקוחות מגוון רחב של הנחות והטבות כגון: הטבת יום הולדת, הנחות בלעדיות לחברי המועדון, צבירת נקודות, מכירות פריסייל ועוד."

 

עוד מסר ורטהיימר: "מועדון ההטבות מעניק ללקוחות הטבות והנחות קבועות ומשתנות שיעצימו את חווית הקנייה ויהפכו אותה למשתלמת יותר. החל מרגע ההצטרפות למועדון הלקוח נהנה מהנחות בלעדיות בחנות: 10% צבירת נקודות מסך הרכישה, הטבת הצטרפות בשווי 40 ₪, למימוש החל מיום לאחר (בתוקף לחודשיים).

 

החברות במועדון של ורטהיימר ספורט מקנה הטבת יום הולדת: 20% הנחה על כל הפריטים בחנות למימוש חד פעמי בחודש יום ההולדת ובנוסף 10% צבירה מסך הרכישה. כמו כן, חברי המועדון ייהנו ממבצעים בלעדיים רק עבור חברי המועדון וגם צבירת נקודות בגובה 10% בכל קנייה.

 

מימוש הנקודות שנצברו בכרטיס יינתן לאחר צבירה של מינימום 40 נק', כאשר כל נקודה שווה למעשה 1 שקל ואת הנקודות ניתן לממש על כל הפריטים בחנות לאורך כל השנה.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד