הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דריה וורבוי נבחרה כפרזנטורית ותככב כפנים החדשות של רשת האופנה MANGO

24/11/2013

בגיל 29, עם קריירה מקצועית כסופר מודל אשר נחשבת לאחת הדוגמניות המובילות בעולם, אינספור שבחים והופעות על המסלולים היוקרתיים הנחשבים ביותר בעולם, ואחרי שהובילה קמפיינים גדולים בינלאומיים, כיכבה בשערי במגזינים הנחשבים והפקות, תוביל את הקולקציה החדשה של מנגו.

עיניה החתוליות וגופה המפוסל משכו את תשומת ליבה של MANGO.

לדברי נינונה וילה, מנהלת שיווק העולמית MANGO : "כחלק משיתופי הפעולה הרבים שעושה הרשת עם מפורסמים, מנגו חליטה לשתף העונה פעולה עם אחת מדוגמניות העל הנחשבות כיום. בבחירת דוגמנית במעמדה של וורבוי, המטרה היא לא רק להדגיש את ערכי המותג שלנו, אלא גם את החשיבות של האיכות והעיצוב של הבגדים באוסף החדש של הקולקציה החדשה".

דריה תוביל מגוון רחב של מגמות וסגנונות מאוסף הפריטים החדש לעונה הקרובה: הדפסים, צלליות זורמות, רקמה בהשראה היפית ומראה שבטי, בשילוב גדילים ואביזרים מתכתיים. את העונה יובילו מראות בהשראה אינדית ורוקיסטית.

העונה הקרובה מציעה גוונים חדשים, הדפסי פסים כחולים וצהובים בהשראת הצלליות הגבריות עם תפירה מינימליסטית, לצד שילובי שחור ולבן בסגנון מופשט ומודרני ​בתפירה נקייה ואלגנטית.

דריה וורבוי מחליפה את הפרזטורית מירנדה קר ואת הדוגמניות והשחקניות המובילות אשר כיכבו כפנים של המותג לאורך השנים, בהן: פנלופה קרוז, מילה גובוביץ', ליזי ג'אגר, קרולינה קורקובה, נעמי קמפבל, אווה הרציגובה, אינס ססטרה, קלאודיה שיפר, כריסטי טרלינגטון ודיאן קרוגר הם רק כמה מהפרצופים המפורסמים ביותר שייצגו את המותג.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד