הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

יבואנית מותגי פיאט ואלפא רומיאו מתחילה עבודה עם אדלר חומסקי

20/07/2016

קבוצת סמל"ת יבואנית מותגי פיאט ואלפא רומיאו הודיעה היום על תחילת התקשורת עם משרד הפרסום "אדלר חומסקי".

 

ניר בן שלמה, סמנכ"ל חטיבת הרכבים הפרטים של מותגי פיאט ואלפא רומיאו, מסר: "לאחר 10 שנים של עשייה ברוכה ופעילות יצירתית משותפת עם משרד הפרסום "דרורי ארועטי ברמן", אנו מודים ליורם דרורי על שותפות מלאה, אמתית ועל אין ספור הצלחות ופרסים.

רגע לפני מהפכת הדגמים של אלפא רומיאו ומיתוג מחדש של מותג פיאט אנו שמחים לחבור למשרד הפרסום "אדלר חומסקי" שהינו מהמובילים בענף ובעל מוניטין וניסיון עשיר בתחום. כקבוצת רכב מובילה אשר חורטת על דיגלה חשיבה יצירתית ונועזת אנו מאמינים ששיתוף פעולה זה יוביל את מותגי פיאט ואלפא רומיאו להיות מובילים בסגמנטים הרלוונטיים".

 

אורי עיני, מנכ"ל משותף "אדלר חומסקי" מסר: "אנו שמחים ונרגשים להצטרף למשפחת סמל"ת ולהיות שותפים באתגרים העומדים בפנינו בשנים הקרובות, חבירה לקבוצת הרכב הצומחת ביותר בישראל הינה אתגר אמיתי ואני משוכנע שיחד נמשיך את הצמיחה המשותפת ונהווה חוד החנית בעולם הפרסום הרכב בישראל ".

 

קבוצת סמל"ת יבואנית מותגי פיאט ואלפא רומיאו הודיעה היום על תחילת ההתקשרות עם משרד הפרסום "אדלר חומסקי". זאת לאחר 10 שנים של פעילות משותפת של הקבוצה עם משרד הפרסום  "דרורי ארועטי ברמן" ולאחר סדרת פגישות שקיימה עם משרדי פרסום שונים.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד