הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ברק שמיר מצטרף לפרזנטורים של רנואר

15/07/2019
ברק שמיר מצטרף לפרזנטורים של רנואר

חברת האופנה רנואר מצרפת לשורותיה את הדוגמן הבינלאומי  ברק שמיר, אשר יצטרף לנבחרת הפרזנטורים המובילה לצד יודה לוי, גפן ברקאי, ניבר מדר, עדן פינס, יעל שלביה ונועה קירל.

 

ברק שמיר אמר היום : "לאחר שדיגמנתי למספר חברות בינלאומיות וצעדתי על המסלולים הנחשקים בעולם, תמיד טוב לחזור הביתה. זוהי גאווה גדולה עבורי להצטרף לחברת אופנה ישראלית כחול-לבן ולזכות לאהדה גם פה בארץ. אני שמח להצטרף למשפחת רנואר ולהוביל לצד חבריי את הקמפיין החדש לעונה הבאה".

 

לדברי יפעת פסטרנק, סמנכ"ית השיווק של קבוצת רנואר: "אנו שמחים לפתוח את העונה הקרובה עם נבחרת חזקה של פרזנטורים המאפשרת למותג רנואר לבסס את הובלתו והצלחתו בענף האופנה הישראלי ולפנות לקהלים בטווח גילאים רחב, תוך חיזוק הערכים שהמותג חרט על דיגלו בשנים האחרונות כמו הקפדה על איכות, השאיפה למצוינות והסגנון הישראלי הייחודי. אנו מברכים על הצטרפותו של ברק לחברה ומאחלים לו בהצלחה".

 

ברק שמיר, בן 20, כיום חייל ודוגמן בינלאומי שדגמן וצעד בתצוגות ענק של ורסאצ'ה, מארק ג'ייקובס, קלוין קליין, נייקי מוסקינו ועוד. בשנת 2017 זכה בפרס "דוגמן השנה" בטקס פרסי האופנה של מגזין "את" אך את דרכו כבר החל שהיה בן 14 וחצי אז ניכר בו השילוב בין הרוך הילדי לבין החספוס הגברי.

 

בימים אלו השתתף בנינג'ה ישראל ולראשונה הצטלם לסרט חדש הנקרא "רפסודה", לצד הדוגמנית אנה זק.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד