דגנית קרמר מונתה למשנה למנכ"ל פרטנר

קבוצת התקשורת פרטנר מדווחת כי דירקטוריון החברה אישר היום שורת מינויים חדשים בהנהלה. דגנית קרמר מונתה למשנה למנכ"ל, מירי תקוטיאל מונתה לסמנכ"לית כספים ויבגני דולקרט מונה לסמנכ"ל משאבי אנוש ותפעול.

דגנית בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בשוק התקשורת הישראלי, כשאת דרכה החלה בחברת 012 סמייל, שם שימשה בתפקידה האחרון כראש אגף חטיבת לקוחות עסקיים. ב-2010 הצטרפה לקבוצת בזק ובשנת 2018 מונתה לתפקיד משנה למנכ"ל פלאפון, במקביל לתפקידה כסמנכ"לית החטיבה הפרטית. מספר חודשים לאחר מכן מונתה לסמנכ"לית החטיבה הפרטית ולמשנה למנכ"ל בשלוש החברות הבנות בבזק – פלאפון, yes ובזק בינלאומי. בחודשים האחרונים שימשה כמנכ"ל בפועל.

למירי היכרות מעמיקה עם שוק התקשורת, כשלאורך השנים שימשה במגוון תפקידים בקבוצת בזק בתחומי הכלכלה והפיננסיים. כיום משמשת מירי כמנהלת אגף תכנון ובקרה תאגידי בבזק ולפני כן כמנהלת אגף כלכלה. מירי מחליפה את תמיר אמר, שפרש לאחר כ-5 שנים בתפקיד.

יבגני הוא מינוי פנימי מתוך החברה, לאחר ששימש בשנים האחרונות כמנהל אגף תפעול ורכש. הוא החל את דרכו בשוק התקשורת כנציג בחברת אינטרנט זהב, המשיך כמנהל אגף מטה ב-012, וב-2012 הגיע לפרטנר ושימש כמנהל אגף שכר, הטבות ותכנון כ"א. יבגני מחליף את עדי קורן, שפרשה לאחר כשנה וחצי בתפקיד.

מנכ"ל פרטנר, אבי גבאי, מסר: "אני שמח על הצטרפותם של דגנית, מירי ויבגני, מנהלות ומנהלים מוכשרים ואיכותיים, המגיעים עם ניסיון רב בתחומם. אני בטוח כי יחד עם שאר חברי ההנהלה נוביל את הקבוצה להישגים ותוצאות טובות".

אולי יעניין אותך

 מרוץ הפורמולה הבריטי לנדו נוריס נבחר כפרזנטור מותג היוקרה TUMI צילום גון בטר (1)
 הנאמנים של מחשבה טובה קרדיט גבריאל סטרוק
 תנחומא צילום יונתן בלום
 וטרמן מנכל קבוצת שופרסל איציק אברכהן יור קבוצת שופרסל עמית זאב, רועי פרייבך מנכל חברות הבנות שופרסל
 דורון צילום דוד דורון (8)
 אלדד פלק קרדיט צילום שלומי יוסף

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-6153354
 הפועלים מפעיל סניפים ניידים במתחמי המופנים מיישובי עוטף עזה והדרום צילום צורי פטל (1)
 עם אכילה ריגשית צילום יחצ (2)