הכירו את הטרנד שכולם ידברו עליו הקיץ הקרוב- סנדל מג'ינס

תתחילי להתרגל שמהקיץ הקרוב הג'ינס לא יהיה רק כמכנס- הכל עובר ומתפשט גם לרגליים!. מותגי העל הציבו רף חדש של טרנד, שנלקח מעולמות הדניים של מותגי הפרימיום לג'ינס, ותרגמו אותו להנעלה. 

לא עוד כפכף שעם משעמם- אלא כפכף מ- ג'ינס

 

זה מסתדר מעולה עם הרלוונטיות הגוברת של גווני התכלת-טורקיז ועם הנטייה למראה הפרום והקרוע, והיישום המתבקש ביותר, הוא בטוטאל-לוק ג'ינס מכף רגל ועד ראש.  הטרנד מתורגם לשלל סגנונות בארון הנעליים- ולפחות עם אחד את חייבת להצטייד בקרוב. 

 

רשת נעלי סקופ מתרגמת את הטרנד המשופשף בכמה זירות: משטוח ועד עקב מפואר, דרך פלטפורמה ואפילו סניקרס. 

 

צוות מעצבי רשת ההנעלה מסביר: "אם יש רתיעה מאקססוריז עשויי דנים, זה כנראה כי הם עדיין מהווים רפרנס ברור לאופנת שנות האלפיים המוקדמות. בעוד נציגי דור ה-Z וגם לא מעט פאשניסטות בוגרות יותר כבר מחבקות בשמחה כל אלמנט מושמץ של מגמת ה-Y2K השלטת, אחרים מתקשים להקל ראש בכובד הנוסטלגיה". 

 

עוד מוסיף צוות המעצבים של סקופ : " יש משהו מקליל ופרקטי בנעל ג'ינס. הרי כבר יש חוק בלתי כתוב באופנה שג'ינס מתאים להכל- אז ככה גם נעל מג'ינס. החל מלבן, ועד שמלת חג, וטוטאל ג'ינס על ג'ינס הכל יכול להסתדר עם הנעל ". 

 

הקולקציה מציעה מגוון דגמים, כאמור, ומשלבת את הדגמים עם פרנזים או ניטים, ומספר גווני ג'ינס אפשריים: מכהה ועד מאוד בהיר. עוד החכימו כי בעידן הנוכחי מחפשים הקהל הצעיר, נוח, פרקטי ומגניב- כה נולד הדגם הכי נמכר של הרשת, כפכפים שטחים בעיצוב כפכפי נוחות, בעיצוב דני. 

 

רשת נעלי סקופ מציעה לרגל השקת הקולקציה החדשה 1+1 על מגוון דגמים מהקולקצייה החדשה, לרבות עקבים , סנדלים, שטוחים וסניקרס.

אולי יעניין אותך

 אורבך צילום שי פרנקו (2)
 כבודי, קרדיט - יחצ
 'דווקא עכשיו' - המהנדסים אינה שטרנברג ואמיר חדד מחברת היילו
 רופאי עור סבוקלם צילום עופר חג'יוב
 אחוה למערכות הביטחון במלחמה צילום יעל האן

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-270637 (3)
 באדיבות טיקטוק ישראל (4)
 רדושינסקי סמנכלית שירות ומכירות בפרטנר תומר לוי מייסד סיין נאו איתי דויטש עורך דין ושותף נשיץ ברנדס אמיר