טלי פולג מונתה לתפקיד סמנכ"לית השיווק בבזק

מנכ"ל בזק, רן גוראון, הודיע היום על מינויה של טלי פולג לתפקיד סמנכ"לית השיווק של בזק. לפולג ניסיון ניהולי רב בתחום השיווק בכלל, ובענף התקשורת בפרט. בתפקידה האחרון פולג הובילה את אגף שיווק לקוחות בחברות yes ובזק בינלאומי, מקבוצת בזק, הביאה לשיא בצמיחת לקוחות הטלוויזיה, השיקה בהצלחה רבה את שיתוף הפעולה עם דיסני+ והקימה את פעילות האינטרנט של  yesשאפשר לחברה להתחיל למכור חבילות טריפל. פולג תוביל את תכלול הפעילות העסקית בבזק ותיקח חלק מרכזי בקביעת האסטרטגיה של החברה ויצירת מנועי צמיחה חדשים. פולג תחליף בתפקיד את קרן לייזרוביץ, שהודיעה לאחרונה על רצונה לפרוש.

קודם לכן, טלי פולג כיהנה כסמנכ"לית השיווק של האקדמית גליל מערבי, כיועצת שיווק ואסטרטגיה בתחומי המדיקל והשירותים, מנהלת שיווק בשוק הסלולר ועוד. בעברה פולג כיהנה במשך שמונה שנים כמנהלת שיווק בבזק, אליה היא חוזרת היום.

רן גוראון, מנכ"ל בזק, "לטלי פולג ניסיון רב בתחום השיווק, והיכרות מעמיקה עם מורכבות שוק התקשורת בישראל ועם קבוצת בזק. אני שמח שהיא חוזרת לבזק, ואין לי ספק שיכולותיה וניסיונה יתרמו רבות לחברה, במיוחד בחיזוק הפעילות בתחום הסיבים ופיתוח עולמות הדיגיטל. אני מודה לקרן לייזרוביץ על תרומתה לבזק, ומאחל לה הצלחה בהמשך".

אולי יעניין אותך

 באומן- קרדיט ראובן קופיצינסקי
 מרוץ הפורמולה הבריטי לנדו נוריס נבחר כפרזנטור מותג היוקרה TUMI צילום גון בטר (1)
 הנאמנים של מחשבה טובה קרדיט גבריאל סטרוק
 תנחומא צילום יונתן בלום
 וטרמן מנכל קבוצת שופרסל איציק אברכהן יור קבוצת שופרסל עמית זאב, רועי פרייבך מנכל חברות הבנות שופרסל
 דורון צילום דוד דורון (8)

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-270637 (3)
 באדיבות טיקטוק ישראל (4)
 רדושינסקי סמנכלית שירות ומכירות בפרטנר תומר לוי מייסד סיין נאו איתי דויטש עורך דין ושותף נשיץ ברנדס אמיר