קבוצת "קפה קפה" זכתה במכרז על בית הקפה במתחם ההסעדה שבטרמינל 3 בנמל התעופה בן גוריון ותפתח סניף פרימיום חדש של המותג בהשקעה של כ5 מיליון ₪

קבוצת "קפה קפה" זכתה במכרז על בית הקפה במתחם ההסעדה שבטרמינל 3 בנמל התעופה בן גוריון ותפתח סניף פרימיום חדש של המותג בהשקעה של כ5 מיליון ₪ 

הבוקר, יום ג' התבשרה קבוצת 'קפה קפה' הותיקה, אשר מונה כ16 מותגי הסעדה ברחבי הארץ, על זכייתה במכרז על ניהול והפעלת בית קפה במתחם ההסעדה באזור ההסעדה בדיוטי פרי שבטרמינל 3 בנמל התעופה בן גוריון. 

בהשקעה של כ5 מיליון ₪ תפתח הרשת סניף עם מותג פרימיום קולינרי חדש אשר יציב רף חדש בענף האפייה והקפה. המקום יעוצב בעיצוב חדשני במטרה להפוך ליעד מוביל לחובבי הקפה והקולינריה בנמל התעופה. כל המאפים הקינוחים ומוצרי המזון הנוספים שיוגשו בסניף ייאפו במקום על ידי קונדיטורים לכל אורך שעות היום.  

ההשקעה המשוערת בסכום של כחמישה מיליון שקלים תאפשר לקפה קפה להפוך את המקום ליעד מוביל לחובבי קפה ואוכל במרכז התעופה. בעקבות ההשקעה, המקום יעבור שיפוץ כולל עיצוב חדש שיתן מענה לדרישות הגבוהות ביותר של הלקוחות.

הסניף החדש שיוקם יהיה כשר למהדרין בפורמט ישיבה + דלפק וטייק אווי. ויפתח בעוד כ 3 חודשים לקראת הקיץ הקרוב.

רונן נמני בעלים קפה קפה: ״אנו מודים לוועדת המכרזים על הבחירה בנו כמותג אשר יוביל את תחום בתי הקפה בטרמינל 3 שבנתב״ג. בכוונתנו לפתוח מתחם קולינרי יוקרתי ומרגש אשר יציע את הרמה הגבוה ביותר של קפה ומוצרי קונדיטוריה וישאיר טעם נפלא לכל היוצאים את ישראל״.

אולי יעניין אותך

IMG-20240414-WA0023
 לייבל מנהל מרחב צפון אלדר משכנתאות קרדיט אוהד עשור
 SQLink מגייסת עובדים חדשים ומשיקה קמפיין חבר מביא חבר (1)
Roy Fridman headshot_C2A
 המיקסי שנת 22
 גוראון מנכל בזק קרדיט צילום רמי זרנגר 1

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-270637 (3)
 באדיבות טיקטוק ישראל (4)
 רדושינסקי סמנכלית שירות ומכירות בפרטנר תומר לוי מייסד סיין נאו איתי דויטש עורך דין ושותף נשיץ ברנדס אמיר