שירות חדש ב-Fiverr: מנהל פרויקט ייעודי לעבודה על פרויקטים מורכבים בפלטפורמה

שירות חדש מבית Fiverr מציע ללקוחות עסקיים להפקיד את הפרויקט בידיו המיומנות של מנהל פרויקט, שיקים עבורם צוות פרילאנסרים ייעודי, ירכז את ההתקשרות מולם וידאג לכל שלבי הפרויקט הפרויקט מא' עד ת' 

ניו יורק, ניו יורק – 28 בפברואר, 2023חברת Fiverr International Ltd, המשנה את פני עולם העבודה, משיקה שירות חדש ללקוחותיה העסקיים – Project Partner. השירות החדש מתווסף לשורה של כלים מתקדמים המוצעים כיום ללקוחות Fiverr Business ומספקים מענה לניהול פרויקטים מורכבים בפלטפורמה. בין היתר, נהנים הלקוחות העסקיים מכלים לניהול צוות פרילאנסרים, ממשק משתמש צוותי וגישה למאגר איכותי של פרילאנסרים מיומנים שאותרו על ידי פייבר ונמצאו מתאימים לפרויקטים עסקיים רחבי היקף. 

כעת פייבר מציעה לספק עבורם גם מנהל פרויקט ייעודי – Project Partner – שירכז את תהליך העבודה על הפרויקט, יקשר בין כל הפרילאנסרים וחברי הצוות המעורבים בו וידאג להוציא אותו לפועל במסגרת הזמן והתקציב שהוקצו לו.

השירות מתאים ללקוחות גדולים המנהלים פרויקטים מורכבים בתקציב גבוה. פייבר תתאם עבורם שיחת ייעוץ חינמית, שתאפשר למנהל הפרויקט המיועד להתרשם מהיקף ומטרות הפרויקט ולאתר את הפרילאנסרים המתאימים על פי מיפוי צרכי הלקוח. משהפרויקט יוצא לדרך, מנהל הפרויקט ייקח על עצמו לתווך בין הפרילאנסרים בפייבר לבין הלקוח העסקי ולוודא עמידה בלוחות זמנים ויעדי תקציב. בין אם מדובר בפיתוח אתר, קמפיין שיווקי או הפקת וידאו, מנהל הפרויקט ידאג שהפרויקט ייצא לפועל בצורה חלקה ויעילה. 

שי-לי שפיגלמן, העומדת בראש היחידה העסקית בפייבר: "מנהל הפרויקט משמש כמנהל של צוות פרילאנסרים איכותי, והוא דואג שכולם יעבדו יחד בשיתוף פעולה להצלחת הפרויקט. שירות ה-Project Partner נותן מענה ליותר ויותר עסקים ומנהלים מגייסים שפונים כיום לפייבר בחיפוש אחרי כוח אדם לפרויקטים מורכבים מהסוג שמצריך שיתוף פעולה בין מספר פרילנסרים מקטגוריות שירותים שונות". 

מנהלי הפרויקט שיעמדו לרשות הלקוחות הם אנשי מקצוע מנוסים שעברו תהליך מיון יסודי והפגינו רמה מקצועית גבוהה בתחומם. 

חברת Similarweb, פלטפורמה מובילה בתחום הבינה הדיגיטלית, הייתה מהראשונות ליהנות משירות ה-Project Partner של פייבר. החברה ביקשה להיעזר בשירותיהם של פרילאנסרים מפייבר ליצירת תכני וידאו שיעשירו ויגדילו את החשיפה לבלוג פוסטים שלה. "עם מנהל הפרויקט שהותאם לנו, תהליך ההפקה וההתקשרות מול הפרילאנסרים הפך קל מתמיד", אמר רובין מורלי, מנהל קריאייטיב בכיר בסימילר ווב. להצצה לתוצרי הפרויקט שיצרו בסימילר ווב בשיתוף עם הפרילאנסרים ומנהל הפרויקט מפייבר, צפו בקישור.

Fiverr Business הושקה בספטמבר 2020 כמענה עסקי לצוותים ומחלקות בארגונים גדולים המבקשים לשלב פרילאנסרים בתהליכי עבודה. פייבר ביזנס מקנה להם חווית פרימיום, עם גישה למאגר פרילאנסרים מותאם לצרכים עסקיים ועם ממשק משתמש המאפשר למספר חברי צוות לחלוק גישה לכלי ניהול, ניטור ותקשורת משותפים. 

 

אודות Fiverr

Fiverr שמה לה למטרה לשנות את פני עולם העבודה, לספק גישה זמינה לאנשי מקצוע מהשורה הראשונה ולפתוח עבורם הזדמנויות גלובליות, כך שכל אחד יוכל לבנות את העסק שלו ולהגשים את שאיפותיו. החל מעסקים קטנים ועד חברות ענק – מעל ל-4 מיליון לקוחות ברחבי העולם בחרו לעבוד בשנה החולפת עם הפרילאנסרים של Fiverr ונהנו מכוח אדם איכותי – לפי דרישה. Fiverr מאפשרת לחברות לצמוח בהתאם לצורכיהן, תוך שימוש בשירותיהם של אנשי מקצוע מיומנים מ-160 מדינות בעולם, במעל ל-600 קטגוריות שירותים שונות, ביניהן עיצוב, מיתוג, תכנות, שיווק דיגיטלי, יצירת תוכן, אנימציה, מוזיקה ואף בינה מלאכותית.

אולי יעניין אותך

resized_pexels-photo-6153354
 וטרמן מנכל קבוצת שופרסל צילום אלעד גוטמן (2)
DSC_0403
Ohad Schwarzberg
Roy Fridman headshot_C2A

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-6153354
 הפועלים מפעיל סניפים ניידים במתחמי המופנים מיישובי עוטף עזה והדרום צילום צורי פטל (1)
 עם אכילה ריגשית צילום יחצ (2)