20% הנחה על קעקועים לחיילים מילואימניקים וכוחות הבטחון אצל המקעקעת דריה בסטודיו DARI.INKS ברמת-גן

דריה סדוגורסקה או בשמה המקצועי דריה DARI.INKS, היא מקעקעת, אומנית וציירת בת 28 שמקעקעת מגיל 20 בסגנון ריאליסטי. דריה כבר תרמה 20% מקעקועים נבחרים, מסקיצות בלעדיות פרי יצירתה, לאגודה למען החייל, חלקם עם אלמנטים צבאיים כמו קעקוע היונה הלבנה כסמל לשלום עם פרח כלנית שמזוהה עם איזור העוטף ולידו רובה M16 עם פרח וציפור "דוכיפת" שהיא סמל ישראלי. DARI.INKS יוצאת במבצע עד סוף פברואר בהנחה של 20% לחיילים, מילואימניקים וכוחות הבטחון.  

דריה עובדת בסגנון ריאליטי בצבעי שחור-לבן עם פרויקטים קטנים-בינוניים עם תשומת לב מיוחדת לפרטים.‌ בעבודתה דריה אוהבת לחקור את הקשר בין האנושות לטבע, מלאכותי או מעשה ידי אדם וטבעי, מנסה לגרום לכל יצירה להיראות כמו סיפור. חשוב לה לשמור על אותנטיות ויצירתיות של העבודה. לכן היא בוחרת בגישה אישית לכל לקוח ויוצרת סקיצות ייחודיות לבקשת הלקוח בעצמה. כל קעקוע הוא יצירות אמנות ייחודיות ואי אפשר לחזור עליה, עבור מישהו אחר.

הסטודיו האינטימי והמעוצב למשעי שלה, שנפתח רק לפני שנה בהשקה שקטה, נמצא ברמת גן בסמיכות לשלישות, בדרך בן גוריון המרכזית, אך מי שלא קובע איתה פגישה מראש, לא יידע שמאחורי החלונות המושחרים, מסתתרת אומנית בחסד. 

בעבודתה דריה שואפת לא רק לקעקע אדם, אבל ליצור ניסיון קעקוע אינדיבידואלית שלמה, שבו הכל חשוב – מתקשורת ברשתות חברתיות ועד לאווירת סטודיו במהלך הפגישה. זה לא על החלטות ספונטניות, זה על דרך משמעותית לשמר דברים שחשובים לכם על העור שלכם לנצח.

אולי יעניין אותך

resized_pexels-photo-270637 (3)
 באדיבות טיקטוק ישראל (4)
 של הכפר של עמותת איילים בשדרות לאחר השדרוג צילום באדיבות איילים (2)
hb675gbs1_18012021110412
 את התזונה צילום הרבלייף
-ללא-גלוטן-ביטבתה-בדרך-לאילת-צילום-לירן-יוחאי-מאושר-לשימוש2

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-270637 (3)
 באדיבות טיקטוק ישראל (4)
 רדושינסקי סמנכלית שירות ומכירות בפרטנר תומר לוי מייסד סיין נאו איתי דויטש עורך דין ושותף נשיץ ברנדס אמיר