חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טוויטר מפרסמת את האמוג'י השכיחים ביותר

טוויטר מפרסמת את האמוג'י השכיחים ביותר

היום מציינים יום האימוג'י העולמי, בו אנו חוגגים את השפה הבינלאומית הממחישה כיצד אנשים מרגישים באינטרנט. בטוויטר, הטרנדים בשימוש באימוג'ים משקפים את מה שקורה ועל מה אנשים מדברים מסביב לעולם. זה בלט במיוחד השנה, כאשר אנשים השתמשו יותר בערוצים הדיגיטליים כדי לשמור על קשר אחד עם השני.

האימוג'ים שצויצו הכי הרבה

 

 

הסמיילי ממשיך להוביל את ראש טבלת האימוג'ים שבהם השתמשו הכי הרבה, אך היו מספר שינויים השנה בהשוואה לשנה שעברה. 3 אימוג'ים חדשים נכנסו לרשימת 10 המובילים:

       השימוש בטוויטר באימוג'י המודאג גדל ב- 415% בהשוואה לשנה שעברה, זינוק ממקום 16 בשנה שעברה למקום 3 השנה.

       השימוש בטוויטר באימוג'י האש גדל ב- 290%בהשוואה לשנה שעברה, עבר ממקום 28 בשנה שעברה למקום 7 השנה.

       השימוש בטוויטר בפנים המחייכות עם לבבות גדל ב- 119%בהשוואה לשנה שעברה, עבר ממקום 14 בשנה שעברה למקום 8 השנה.

 

שיחות סביב וירוס הקורונה באימוג'ים

 

ב- 2020, אנשים מסביב לעולם נשארו בבית והשתמשו בטוויטר כדי למצוא עדכונים לגבי וירוס הקורונה (COVID-19), להתחבר, לתמוך ולעודד אחד את השני. בשיחות אלו, האימוג'ים הנפוצים כללו 'בית', 'מחיאות כפיים' ואימוג'י 'מודאג'.

 

השפעת וירוס הקורונה על השיחות שלנו ועל ההתנהגות באה לידי ביטוי בשימוש באימוג'ים בהשוואה לשנה שעברה. השנה נרשמו עליות בשימוש בעגלת קניות, פני מסיכה, ונייר טואלט לצד ירידות בשימוש באימוג'ים הקשורים לטיולים, אירועים ותספורות.

 

אנשים רבים השתמשו בטוויטר בחודשים האחרונים כדי להביע את הערכתם לצוותים הרפואיים, עובדי הסופרמרקטים, עובדי תברואה, משפחה וחברים. מגמה זו באה לידי ביטוי בשימוש באימוג'ים. השימוש באימוג'י ה- 'תודה' 🙏🏼 גדל ב- 89% מ- 2019 ל- 2020.

בתגובה למיליוני הציוצים שהביעו תודה, טוויטר השיקה את האימוג'י , הפועל כאשר משתמשים בהאשטאגים: #thankful, #grateful והטיות נוספות של מילים אלו.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד