חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פייבר משיקה אתר תוכן חדש לעסקים קטנים

פייבר משיקה אתר תוכן חדש לעסקים קטנים

פייבר משיקה  אתר חדש בשם The Shift – המציע תכנים רלוונטיים, Case studies, תוכן מעורר השראה, הדרכות ושירות התאמה חדשני למציאת פרילנסרים, על מנת לסייע לעסקים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית ולשפר את נוכחותם הדיגיטלית.

 

אתר The Shift כולל כלי אינטואיטיבי חדשני המבצע התאמה בין פרילנסרים מיומנים המתמחים בבנייה ובעיצוב אתרים לבין עסקים המבקשים ליצור נוכחות דיגיטלית. הפרילנסר הנבחר ילווה את העסק לאורך התהליך. 

 

בנוסף ניתן למצוא באתר

 

 Case studies של בעלי עסקים מרחבי העולם – האתר מציע מגוון  Case studies של בעלי עסקים, המשתפים את סיפוריהם האישיים במסגרת ניסיונם לעבור טרנספורמציה הדיגיטלית. בין אם אלו שינויים באופן בו הם מספקים שירות או פיתוח מודל עסקי חדש וזאת בכדי להתאים את העסק למציאות המשתנה.

 

תוכנית המענקים (Microgrants) של Fiverr – מדי חודש Fiverr מעניקה לשלושה עסקים ברחבי העולם מענק של 1000 דולר למימוש בפלטפורמה על מנת לשפר את נוכחותם הדיגיטלית. ניתן להגיש בקשה או/ו להציע חברה או עסק לקבלת המענק כאן.

 

אירועים והדרכות אונליין – גולשי האתר מוזמנים לצפות במגוון תכנים, דיונים והרצאות המשודרים בפלטפורמה, בהשתתפות יזמים ובעלי עסקים, בעלי ניסיון עסקי ודיגיטלי עשיר. בנוסף, גולשי האתר מוזמנים להתעדכן באופן רציף באירועים וירטואליים עתידיים נוספים.

  

גלי ארנון, סמנכ"לית השיווק של Fiverr מסרה: "עסקים רבים ברחבי העולם מתמודדים עם השפעת מגפת הקורונה. המחשבה והצורך להמציא את עצמנו מחדש באופן מקוון, עשויה לעיתים להרתיע. כחברה המשרתת את צרכיהם של עסקים קטנים כבר למעלה מעשור, אנו נמצאים בעמדה ייחודית בה נוכל לסייע, ללא קשר לסוג העסק, גודלו או היקף התקציב שלו. לפלטפורמה שלנו יש את היכולת להציע מגוון רחב של שירותים שיאפשרו לעסקים לייצר נוכחות הדיגיטלית תוך שמירה על הייחודיות והמאפיינים שלהם לאורך התהליך. שמנו לנו למטרה לספק ולרכז עבור עסקים קטנים את הכלים והמשאבים להם הם זקוקים בכדי לעבור את התקופה המאתגרת הזו בצורה הטובה ביותר."

 

האתר החדש מושק בהמשך לעליית האתר SMBHelp  שעלה בחודש מרץ האחרון, אתר שנוצר במטרה לתמוך בעסקים קטנים עוד כאשר התחילו להתמודד עם האתגרים השונים של מגפת הקורונה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד