חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Fiverr משיקה ורטיקל חדש המתמקד בשירותי דאטה

קרדיט תמונה: פייבר (הגדל)
קרדיט תמונה: פייבר

ניו יורק, 24 במרץ, 2021 Fiverr אינטרנשיונל בע"מ (NYSE: FVRR), החברה המשנה את הדרך בה העולם עובד יחד, הכריזה היום על השקת ורטיקל חדש לשירותי דאטה. השימוש במדעי נתונים ושירותי אנליטיקה כבר אינו מוגבל לחברות גדולות בעלותתקציב משמעותי והפך נפוץ מאוד בקרב כל סוגי החברות. 67% מהעסקים הקטנים מדווחים כי הם מוציאים יותר מ-10,000 דולר לשנה על שירותי אנליטיקה*. השקעה במדעי הנתונים (Data Science ) ואנליטיקה מסייעת לחברות לקבל החלטות טובות יותר, להתייעל, ובסופו של דבר להגדיל את הכנסותיהן.


עסקים וחברות בעידן הדיגיטלי מונעים על ידי data . ב-2018 שוק הביג דאטה והאנליטיקה העסקית הוערך ב-169 מיליארד דולר ועד 2022 הוא צפוי להגיע ל-274 מיליארד דולר**. השימוש ב data משפר ומעצים את יכולתם של בעלי עסקים לקבל החלטות המבוססות על נתונים, מגמות ונתונים סטטיסטיים ייחודיים לעסק שהם מנהלים. אך מאחר וכמות המידע עצומה,  מנהלים ובעלי עסקים זקוקים לכלים שיאפשרו להם לזקק את המידע הרלוונטי  שיאפשר להם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לגבי אסטרטגיה וצמיחה.


"לעסקים קטנים ובינוניים צריכה להיות גישה לשירותים ותובנות בתחום ה data  כפי שחברות  גדולות  מסוגלות לייצר  ולהפיקכבר שנים. ואולם, 57%* מהעסקים הקטנים אומרים שאין להם את האנשים הנכונים הנדרשים במשימות מהסוג הזה".  אמר מיכה קאופמן, מנכ"ל Fiverr. "מאחר וכל העסקים נאלצים כיום לעבור טרנספורמציה דיגיטלית , הצורך בתובנות מבוססות Data ימשיך ויגדל. בפתיחת ורטיקל המתמקד בשירותי Datar, Fiverr מספקת לעסקים את הגישה בלחיצת כפתור למאגר של אנשי מקצוע: אנליסטים מדעני נתונים ועוד. פרילנסרים אלה יכולים לסייע במתן שירותים שיעזרו לעסקים לקבל החלטות מבוססות Data על מנת להתייעל, להשתפר, ובסופו של דבר לצמוח. הורטיקל החדש משפר את חוויית המשתמש בFiverr ומספק מענה לביקוש הגדל לסוגי שירותים אלה."

הורטיקל החדש יכלול שש קטגוריות עיקריות וקטגוריות משנה נוספות, בהן:

·         בסיסי נתונים (Databases)

·         עיבוד נתונים (Data Processing)

·         הזנת נתונים (Data Entry)

·         אנליטיקה (Data Analytics)

·         הצגת נתונים  (Data Visualization)

·         מדעי הנתונים  (Data Science)

*https://1path.com/blog/data-visualization/data-analytics-survey-results/

**https://www.statista.com/statistics/551501/worldwide-big-data-business-analytics-revenue/

הקליקו כאן למידע נוסף אודות הורטיקל החדש של Fiverr   וכאן לצפיה במגוון השירותים הזמינים בפלטפורמה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד