חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אלעד Commerce וביט מרחיבות את אפשרויות התשלום באתרי הקניות הישראלים

גיא פישר - צילום יחצ (הגדל)
גיא פישר - צילום יחצ

אלעד חברת התוכנה הגדולה בישראל, בשיתוף עם bit, אפליקציית התשלומים המובילה בישראל מרחיבה את אפשרויות התשלום באתרי הסחר (eCommerce)  הישראלים בעקבות המהלך ארגונים יוכלו לשלב את bit כאמצעי תשלום אצלם באתר, בנוסף לאמצעי התשלום המסורתיים הקיימים, תוך קיצור זמן משמעותי של תהליך ההטמעה ופתיחת אפשרויות התשלום ב-bit באתר  הeCommerce-  שלהם  האפשרות נפתחה עכשיו גם באתרים מבוססי פלטפורמות Magento ו Salesforce Commerce.


תוסף bit יאפשר לבעלי האתרים להציע ללקוחותיהם תשלום באמצעות bit בחנות האינטרנט של החברה, את התוסף ניתן להתקין בהתקנה פשוטה באמצעות שותף מוסמך כדוגמת אלעד קומרס.


גיא פישר מנהל ELAD COMMERCE: "תשלום בbit- משפר משמעותית את חווית הקניה של הלקוח ועל ידי כך מגדיל את יחס ההמרה באתר ומאפשר לגולש תשלום מהיר ומאובטח. האפשרות לשלב את bit לצד אפשרויות התשלום הקיימות כמו כרטיס אשראי ופייפאל, נותנת לאתרי הסחר פתרון מקומי נגיש ומוכר לציבור הישראלי, אשר עתיד לסייע לו להגדיל את כמות הרכישות באתר".


פלטפורמת Magento מבית Adobe הינה אחת הפלטפורמות המובילות בעולם למסחר אלקטרוני המשלבת טכנולוגיה חכמה של המלצת מוצרים באמצעות Adobe Sensei ומאפשרת הקמת אתר סחר Headless באמצעות רכיבי React המייצרים אתר אפליקטיבי עם תמיכה מלאה ב PWA. לפלטפורמה למעלה מ 500,000 אתרים בעולם, הפלטפורמה מוצאת היום כפתרון On-prem וכפתרון Cloud Paas.


פלטפורמת ה-Commerce של Salesforce הינה פלטפורמת מסחר עולמית, מהימנה ומתקדמת, המבוססת על טכנולוגיית ענן אמיתית, בעלת כלי מסחר מתקדמים מבוססי בינה מלאכותית וממשק ויזואלי לבניה וניהול חנויות מקצה לקצה. בנוסף מציעה הפלטפורמה חיבור מלא ל-CRM ושאר שירותי Salesforce המאפשרים ניהול של כל מידע הלקוח במקום אחד.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד