חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שוז אונליין יוצאת בשיתוף פעולה עם UFG, קבוצת ההנעלה ההולנדית

שוז אונליין Shoesonline משיקה שיתוף פעולה עם קבוצת מותגי ההנעלה ההולנדי, UFG – Unlimited Footwear Group. מותגי הקבוצה שיגיעו לישראל, נמכרים במעל ל50 מדינות ברחבי העולם וישווקו באופן בלעדי על ידי הרשת הישראלית

קרדיט תמונה: יח"צ (הגדל)
קרדיט תמונה: יח"צ

שוז אונליין Shoesonline.co.il, האתר הגדול בישראל בתחום ההנעלה, דיווחה השבוע (ראשון) על השקת שיתוף פעולה עם קבוצת UFG – Unlimited Footwear Group, קבוצת מותגי ההנעלה הגדולה בהולנד ומהגדולות באירופה עם מעלה מ35 שנות ניסיון. הקבוצה מוכרת כ5 מיליון זוגות נעליים בשנה ברחבי העולם ומותגיה הקבוצה יופצו באופן בלעדי באתר Shoesonline.co.il ובסיטונאות לחנויות.

מהלך אסטרטגי זה ממשיך את מינוף חברת שוז אונליין, הלוא קיבלה השקעה בסך 10 מיליון שקלים לפתיחת מחסנים קדמיים באירופה על מנת להתמקד בשירות וייעול מערך הלוגיסטיקה שיאפשר תוך פרק זמן קצר צמצום משמעותי של זמני השילוח, העלאת תפוקת הסחורה והרחבת קטלוג המוצרים עבור הצרכן.


מותגי קבוצת UFG נמכרים במעל ל50 מדינות ברחבי העולם ויצטרפו ליותר מ-100 מותגי ספורט ואופנה מישראל ומאירופה, ובהם אדידס, נייקי, קונברס, ברוקס ועוד ב- Shoesonline.co.il הלוא היא פלטפורמה ישראלית משוכללת המספקת מוצרים ממחסנים מקומיים בישראל ובנוסף ישירות מספקים בעולם, בעלי מותגים ודגמים ייחודים.


אתר Shoesonline.co.il הוקם בשנת 2015 ע״י יוסי כראדי, אלעד טל ודקל סטולרו ומספק מענה לאורכה של כל השנה בדמות הנחות של עשרות אחוזים ואפשרות להחזרת הפריט עד 365 ימים מיום הקנייה.


דקל סטולרו, מנכ"ל ומייסד שוז אונליין: "אנו שמחים להודיע על שיתוף הפעולה עם UFG, קבוצת מותגי ההנעלה הגדולה בהולנד ומהמובילות בשוק ההנעלה. אין ספק כי מהלך זה מגלם אבן דרך אל עבר מימוש פוטנציאל והתרחבות החברה, שהחל בהשקעה שקיבלנו בסך 10 מיליון שקלים וממשיך בשיתוף פעולה כה משמעותי. מותגי  UFG יחלו להיות משווקים כבר היום באופן בלעדי באתר שלנו, כאשר המותג הראשון שנתחיל לשווק הוא Bullboxer. אנו נמשיך במסגרת האסטרטגיה של החברה להפיץ מותגים מובילים באופן בלעדי לצרכן – שעדיין לא משווקים כיום לישראל, וכמו כן לבצע חדירה לשוק בצורה חדשנית דרך הדיגיטל שהפך לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום של כולנו".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד