חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Kids Best: האתר המקצועי הראשון בישראל להורים יציג מעל 500 ספרים בקטגוריית ילדים ולנוער

כאנשי חינוך, גילינו כי חלק גדול מחנויות המשחקים, לא מציגות דווקא את המוצרים המומלצים ביותר או המחנכים ביותר. מצאנו גם שכדי להמליץ על מוצר בעולם הילדים חשוב להסתמך על אוטוריטה חינוכית מובהקת וגם על חוכמת ההורים. מתוך שני אלו, צמח הרעיון לאתר מקיף וראשון מסוגו" מסביר עופר צוקר, מקים ובעלי האתר.
תמונת יח"צ (הגדל)
תמונת יח"צ

 "kidsbest הינו אתר בו מוצגים מוצרי הילדים הטובים ביותר לפי דירוג מומחים והורים" אומר עופר צוקר בעלים ומקים האתר והחנות. "אחת הקטגוריות המובילות באתר היא קטגוריית הספרים המציגה מגוון עצום של ספרי ילדים, למעלה מ 900 ספרים לילדים ולמעשה כמעט כל ספרי הילדים הוותיקים והחדשים, אשר זוכים לסקירות של מומחים מתחומי החינוך לפי גילאים כך שהורים יכולים לדעת מי הספרים הטובים ביותר בכל שכבת גיל ובכל סוג מיומנות שרוצים לפתח".

לראשונה מוצגת באתר שיטת דירוג חדשה ובנוסף פיצ'ר ייחודי בשם "מחוג העוצמה" אשר יאפשר לגולשים לווסת את משקל המומחים אל מול משקל המלצות הקהל


"האתר מציג את רוב ספרי הילדים במחיר של 36.9 ₪ בלבד – למעשה האתר מציג כמעט באופן קבוע הנחה של 30% על כל ספרי הילדים" אומר צוקר.

Kidsbest הוקמה מתוך מטרה לשמש כלי בידי ההורים לדעת מי המוצרים הטובים והנכונים ביותר לילדיהם, בכל קטגוריית גיל ולפי סוגי מיומנויות שרוצים לפתח. 

האתר הוקם ע”י עופר צוקר, איש חינוך, ביחד עם צוות של 15 אנשי מקצוע מובילים מתחומי התפתחות הילד. לדברי עופר צוקר מקים ובעלי האתר "שיטוט בין אתרי וחנויות המשחקים מגלה כי חלק גדול מהחנויות בתחום אינן מציגות דווקא רק את המוצרים המומלצים או המחנכים ביותר. חנויות ואתרי רשת מובילים מציגים לעיתים מלאי משיקולי גם קד"מ או רווח, ואינם מסתמכים דווקא על אוטוריטה חינוכית, או על חוכמת ההמונים. גם להורים חסר מידע או כלי חיוני למציאת מוצר נכון ומתאים עבור ילדם. לשם כך פותח האתר שלנו שמציג פתרון חדשני ומתקדם אשר אני צופה שיהפוך אותו למוביל שוק בתחום המשחקים, הספרים והצעצועים לילדים בישראל"

 

"האתר משמש כפורטל מקיף ומלא של חוות דעת ודירוגים מצד שני קהלים מרכזים:  מצד אחד ההורים הגולשים, ומצד שני צוות רחב של מומחים" מסביר צוקר.

 

האתר מציג למעלה מ 1500 מוצרים ביניהם: ספרים, משחקי קופסא, הצגות, ערכות מדע, בנייה והרכבה ומוצרים חינוכיים. בכל קטגוריה מוצגים המוצרים הטובים ביותר והמוצרים המדורגים ביותר.

 

צוות המומחים שלנו מונה מעל ל 20 מומחים אשר עוסקים בתחום התפתחות הילד בסוגי התמחויות שונות, ואשר מדרגים במקביל להורים את המוצרים השונים.

"בכל המוצרים שמדורגים באתר אנו מתנסים באופן אישי, ולבסוף מציגים בראש כל חיפוש רק את המוצרים הטובים ביותר, אשר זכו לדרוגים הטובים ביותר. המוצרים נבחנים ב- 4 מדדים שונים עד לקבלת הציון המדויק עבורם".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד