חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מרכז מסחרי שלישי בראש פינה

מרכז מסחרי שלישי יוקם במושבה ראש פינה, בצפון הארץ, בהשקעה כוללת הנאמדת בכ- 10 מיליון ₪. המרכז המסחרי "La-Butique" יפתח בינואר 2017, על שטח של כ-700 מ"ר. המרכז המסחר החדש צפוי להיפתח בסוף שנת 2016. 


המרכז החדש יבנה ע"י יזמים מוותיקי הישוב וימוקם במרכז המושבה ראש פינה, בסמוך למסעדת "ג'עוני" ולבניין מועצת המושבה. המרכז  יותאם לרשתות ועסקי בוטיק, שישרתו את כל תושבי ראש פינה, תושבי צפון הארץ ואת התיירים הרבים שמגיעים לאזור. בשונה ממתחמים מסחריים אחרים, המתחם יכלול גם עסקים בתחום האומנות.


פרויקט המושבה ימוקם במעלה ראש פינה וניתן יהיה להשקיף מנקודת התצפית שבו, על כל המושבה, כמו גם ליהנות מאווירה פסטוראלית ורגועה. לרווחת המבקרים יעמוד חניון נגיש הכולל 30 חניות.


חברת הנדל"ן שניר, בבעלות איש העסקים ניר שמול, קיבלה את ניהול השיווק של הפרויקט, שיחל בימים אלה. דמי השכירות בפרויקט, יעמדו בממוצע על 130 – 150 ₪ למ"ר.

 

ניר שמול מנכ"ל חברת שניר מסר: "לראש פינה יש כוח קניה חזק ביותר, שנובע לא רק מפאת כמות האזרחים, אלא גם עקב הגעתם של תיירים מכל העולם וגם בעקבות תיירות פנים של ישראלים העולים לראש פינה במטרה לראות את האתרים ההיסטוריים שבמושבה. לכן מתבקש, שיהיו בעיר 3 מרכזים מסחריים, שיתנו מענה לאלפי התיירים שמגיעים במהלך כל השנה".


לדברי דורון כהן מנהל תחום המסחר בחברת שניר: "המרכז החדש ישמש בעיקר את תושבי ראש פינה והאזור וימשוך תיירים, שיכפילו את מספר המבקרים בו. נכון לעכשיו, מספר המבקרים הצפוי בימי חול עומד על כ־8,000". 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד