חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סלקום מעניקה את סלקום TV לחיילים בחינם בתקופת הסגר

סלקום מעניקה את סלקום TV לחיילים בחינם בתקופת הסגר (הגדל)

אבי גבאי, מנכ"ל קב' סלקום: "השהות בסגר הממושך מאתגרת את כולנו, וגם את החיילים שנמצאים בצבא ולא יכולים לצאת הביתה. החלטנו בחברה להקל על החיילים את השהות בתקופת הסגר, ואנו מאפשרים להם לצפות בתוכן בידורי ואיכותי שיעביר להם את הזמן, ללא עלות החל מהיום ועד סוף השנה האזרחית. אנו תקווה שמהלך זה יעודד ולו במקצת את החיילים שתורמים למדינה ועושים שירות משמעותי בתקופה מורכבת זו."

 

כדי להקל על החיילים המנויים לסלקום את השהות בצבא בתקופת הסגר, החברה יוצאת במהלך עם הטבה אטרקטיבית במיוחד - אפליקצייתtvלייט למכשיר הסלולר או הטאבלט, בחינם, ללא עלות וללא התחייבות, עד 31.12.2020.  

 

החיילים יוכלו להתחבר לאפליקציית סלקום tv במובייל, ליהנות ממאגר עצום של סרטים וסדרות ללא עלות, ולהעביר את תקופת הסגר בצורה נעימה ומהנה יותר.

 

במסגרת הטבת אפליקציית סלקום tv לייט בסלולר - יוכלו החיילים לצפות במגוון רחב של תכנים, בהם: ערוצי טלוויזיה (11,12,13 ועוד), ספריית VOD עצומה שכוללת למעלה מ-1,000 סרטים מהאולפנים המובילים בעולם, מאות סדרות רכש וסדרות ישראליות, תכני דוקו, קטלוג התוכן המלא של HBO (סדרות חדשות, עונות חדשות, סרטים, ספיישלים, דוקו), סדרות ותכנים לצעירים, תכני לייף סטייל ועוד.


 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד