חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Dell Technologies תשתף פעולה עם 'מכבי Playtika תל אביב' ותהפוך למותג המחשבים הרשמי של הקבוצה

Dell Technologies, חברת המחשבים הגדולה בעולם, תשתף פעולה עם 'מכבי Playtika תל אביב' ותהפוך למותג המחשבים הרשמי של המועדון.
ליאור פוני ודורון ג'מצ'י. תמונה אדיבות: מכבי Playt (הגדל)
ליאור פוני ודורון ג'מצ'י. תמונה אדיבות: מכבי Playt

 במסגרת שיתוף הפעולה יינתנו הטבות ייחודיות על מוצריDELL למכביסטים אוהדי הקבוצה. כמו כן, יופק סרטון מיוחד לקידום שיתוף הפעולה בין המותגים בהשתתפות שחקני הקבוצה, שגם ייקחו חלק בפעילות עם הקהילה תחת הלוגו MACCABI SPIRIT.

 

 אביחי נאמן, מנהל תחום המחשוב האישי, לצרכן הפרטי בדל טכנולוגיות ישראל, מציין כי "הפתרונות שאנו מציעים ידועים בביצועים שלהם - בחדות, בדיוק, בעוצמה ובאבטחה - והחיבור לקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב חופף לערכים אלו. אנו בטוחים כי השגרירים החדשים שלנו במכבי יחשפו את פתרונות Dell  ויתרונותיהם לכל מסך טלוויזיה בבית".

 

"בתקופה האחרונה 'מכבי Playtika תל אביב' נעה לכיוונים ברורים של טכנולוגיות, ויוצרת שותפות עסקיות עם חברות מובילות בארץ ובעולם בתחומים האלה", אמר עדלי מרכוס, מנכ"ל הקבוצה. "שמנו לנו למטרה להגיע לשותפות אמיתית לדרך עם חברת מחשבים וטכנולוגיה פורצת דרך, מהמובילות בעולם, ואני שמח על ההסכם עם Dell. מדובר במותג שנותן פתרונות יצירתיים לעסקים ולאנשים פרטיים בכל רחבי העולם, ארגון עם אחריות ומעורבות חברתית וזה בדיוק סוג החיבור שרצינו. אני מאחל לנו הצלחה. השמיים הם הגבול".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד