חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת רהיטי הילדים, הנוער והתינוקות עצמל'ה פותחת סניף חדש בראשון לציון בהשקעה של כ- 1 מיליון ₪

הסניף החדש של עצמל'ה הממוקם ברחוב ילדי טהרן 6 בראשון לציון יחליף את הסניף הקיים בקניון סינימה סיטי ויציע מגוון רחב של ריהוט, אביזרים וטקסטיל לחדרי ילדים, נוער ותינוקות.
צילום יח"צ (הגדל)
צילום יח"צ

רשת עצמל'ה ממשיכה לצמוח ופותחת סניף חדש בראשון לציון בהשקעה כוללת של כ- 1 מיליון ₪ .

הסניף החדש של עצמל'ה, הממוקם ברחוב ילדי טהרן 6 בראשון לציון יחליף את הסניף הקיים בקניון סינימה סיטי ראשון לציון ויציע מגוון רחב של ריהוט, אביזרים וטקסטיל לחדרי ילדים נוער ותינוקות.

הסניף החדש, הינו אחד מבין 13 סניפי הרשת ומשתרע על פני כ- 450 ₪ מ"ר לעומת הסניף הקודם שעמד על כ- 280 מ"ר בלבד. בכך, מציע ללקוח חוויית קניה מהנה יותר ואת האפשרות להתרשם ממגוון גדול יותר של רהיטים ואביזרים משלימים לחדרי הילדים.

בימים בהם הקניונים נסגרים ונפתחים לעיתים קרובות לאור התפשטות נגיף הקורונה, החליטה רשת עצמל'ה למקם את הסניף החדש בראשון לציון ברחוב מרכזי בעיר בניגוד לסניף הקודם שממוקם בתוך קניון סינמה סיטי ובכך לאפשר לצרכנים להגיע לחנות הרחוב גם כאשר הקניונים נשארים סגורים. במסגרת הקמת הסניף החדש, הצרכן יוכל לקבל חווית קנייה מהנה יותר בחנות חדשה וגדולה.

 

אריאל תובל, בעלים ומנכ"ל רשת עצמל'ה, מוסר : "במציאות הדינמית בה אנו חיים בתקופת הקורונה, חשוב לנו לתת מענה לקהל לקוחותינו ולכן החלטנו להעביר את סניף ראשון לציון לרחוב הפתוח מול הסינימה סיטי על מנת לאפשר לצרכנים לרכוש את המוצרים בצורה פיזית גם בזמן שהקניונים נשארים סגורים. כרשת מובילה ומתקדמת, חשוב לנו להתאים את עצמנו למציאות המשתנה על מנת להעניק ללקוחותינו חווית שירות וקניה טובה ביותר."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד