חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Oral-B משיקים לראשונה סדרת משחות שיניים להלבנה ולשיניים רגישות

קרדיט תמונה: Oral-B (הגדל)

חיוך החושף שיניים צחורות הנו משאת לב של רבים מאיתנו, וזה לא מפתיע – מלבד בריאות איתנה אותה הן מסמלות, שיניים לבנות מותירות רושם ראשוני חיובי ובעיקר מאפשרות לנו לחייך בלי לדאוג למראה דהוי או לא מתוחזק, בכל רגע שנרצה.  יחד עם זאת, כ – 50% מהאוכלוסייה עדיין נמנעים מכך, שלא באשמתם: השיניים שלהם רגישות ולכן, הם אינם יכולים להשתמש במשחות ההלבנה השונות .


בימים אלה משיק מותג Oral-B סדרת משחות שיניים אשר פותרת את הצורך לבחור בין שיניים בריאות לשיניים לבנות. המשחה החדשה, 3D White Therapy,  גם מבצעת הלבנת שיניים וגם מיועדת לשיניים רגישות, כך שגם אלו שתמיד רצו שיניים לבנות אך השתמשו במשחות לשיניים רגישות יוכלו מעתה להנות מכל העולמות.  


קולקציית 3D White Therapy  להלבנה ולטיפול בשיניים רגישות מבוססות על טכנולוגיה חדשנית וקומפלקס מינרלים אקטיבי שיחד מסירים את שכבות הלכלוך והכתמים מהשן, ובנוסף על כך,  מתאימים לשינים רגישות ומחזקים את האמייל.


היתרונות הייחודיים של 3D White therapy :

  1. מלבינה שיניים- באמצעות ליטוש, פירוק והסרת כתמים מפני שטח השן לתחושה חלקה יותר ולשיניים לבנות יותר.
  2. מונעת היווצרות כתמים חדשים-  באמצעות רכיב מיוחד אשר נקשר לזגוגית השן, לוכד והודף זיהומים יוצרת המשחה שכבת מגן מפני כתמים חדשים ומפני יצירת אבנית.

3.     מזינה  ומחזקת השיניים  באמצעות חומר פעיל ייחודי המשחה גם מרגיעה כאבי רגישות עקב עצבים חשופים וגם מחזקת ומזינה את אמייל השן.


3D White Therapy – שתי משחות שיניים להתאמה מדויקת:

1.    Enamel Care  בצבע  כחול - משחת שיניים מלבינה ע"י הסרת כתמים מעל פני שטח השן ובנוסף המזינה ומחזקת את אמייל השן כנגד כתמים, חומצות וחיידקים.  

2.     Whitening Sensitive בצבע ורוד- משחת שיניים מלבינה   ע"י הסרת כתמים מעל פני שטח השן ובנוסף בעלת רכיב פעיל המרגיע כאבי רגישות עקב עצבים חשופים ובמקביל בונה שכבת הגנה .

 

דנה זרמון,  הפרזנטורית של  Oral-B : "האינסטגרם הוא כלי ביטוי עיקרי כיום, ואין מישהו או מישהי כמעט שלא מעלים תמונת סלפי שכוללת חיוך שחושף שיניים לבנות שנוצרו באמצעות פילטר כזה או אחר. לשמחתי, באמצעות משחת השיניים  3D White Therapy אפשר לוותר על הפילטרים האלה ולחייך בלי לחשוש מהתוצאה הסופית".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד