חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כנס השיווק 2021 של איגוד השיווק הישראלי בשיתוף קשת 12 ומאקו יוצא לדרך:

כנס השיווק 2021 של איגוד השיווק הישראלי בשיתוף קשת 12 ומאקו יוצא לדרך: (הגדל)

הכנס שיתקיים השנה בסימן 'זזים קדימה' יארח גם השנה את בכירי עולם העסקים והשיווק של ישראל, וביניהם: מנכ"ל חברת החשמל- עופר בלוך, מנכ"ל תנובה- אייל מליס, מנכ"לית חברת AIG- יפעת רייטר, מנכ"לית אלטמן בריאות- עינת יוזנט רביד, מנכ"ל שופרסל- איציק אברכהן, מנכ"ל ישראכרט- רון וקסלר, מנכ"ל פלאפון- רן גוראון, מנהל מכון המחקר של שירותי בריאות כללית- פרופ' רן בליצר, ראש מערך הסייבר הלאומי- יגאל אונא, מנכ"ל חברת נירלט- עמרי לוטן, ראש מטה שיווק בנק הפועלים - אסף אזולאי, מאיה ורטהיימר, סמנכ"ל שיווק יוניליוור- ישי מנדיל, סמנכ"לית השיווק של נספרסו -  יפית מנטין,  סמנכ"לית השיווק והדוברות של כלל פיננסים וביטוח – גלי שבד, סמנכ"לית שיווק ומנועי צמיחה בשטראוס ישראל – טל בן פורת, איש יחסי הציבור רני רהב ורבים נוספים.

 

הכנס השנה יעסוק במשבר הקורונה מנקודת מבט עסקית ניהולית ושיווקית, וייערך במתכונת של שיחות אחד על אחד עם המנחה ניב רסקין, הרצאות טד ופאנלים מרכזיים. בסיומו תכריז מנכ"לית איגוד השיווק הישראלי, תלמה בירו על איש השיווק לשנת 2020 ותיחשף הפרסומת המובילה של 2020

 

מנכ"לית איגוד השיווק תלמה בירו: "שם הכנס מעיד על מהותו ועל תכניו ונקרא "זזים קדימה" . נדון בו בשאלות המעסיקות את כולנו כאנשי שיווק וכמנהלים:  איך נערכים לנורמליות החדשה? איך משנים תפיסות ומנהגים? איך מתארגנים להמשך צמיחה והתחדשות?  מהם הנושאים שיהיו על הפרק בעולם השיווק והכלכלה? מה אנחנו לוקחים אתנו להמשך הדרך מ2020? איך ייראה והמשק בעתיד הנראה לעין? מנכ"לים ומנהלי שיווק, אנשי פרסום ותקשורת, מחקר ומדיה, ומומחים בתחומים שונים ידונו בשאלות אלה וישיבו עליהן  בכנס השיווק החגיגי. זה הכנס לכל מי שעוסק בשיווק, מתעניין בשיווק ואוהב שיווק".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד