חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לנועזים: אסוס משיקה מחשבי גיימינג חדשים עם דמות וירטואלית

לנועזים: אסוס משיקה מחשבי גיימינג חדשים עם דמות וירטואלית (הגדל)

רפובליקת הגיימרים של אסוס (ASUS ROG) משיקה היום את החוויה האינטראקטיבית הראשונה שלה ושורה של טכנולוגיות ומוצרי גיימינג חדשים ומרגשים באירוע ההשקה הווירטואלי For Those Who Dare: Unleash the Tiger Inside.

האירוע סימן את הופעת הבכורה של שני מחשבים ניידים חדשים המופעלים על ידי מעבדי
Intel® Core ™ מהדור ה-11 מסדרת H: מחשב הגיימינג הנייד ROG Zephyrus S17 בגודל 17 אינץ', מחשב הגיימינג הנייד ROG Zephyrus M16 בגודל 16 אינץ' וסדרת האביזרים ROG Slash החדשה לגמרי. המוצרים החדשים הללו ועוד זמינים לבדיקה בעדכון האחרון של ROG Citadel XV, חוויה אינטראקטיבית פורצת גבולות שהוצגה במהלך האירוע הוירטואלי CES 2021 ROG For Those Who Dare. ניתן להוריד את ROG Citadel XV מפלטפורמת Steam.


לאחר שהוצגה לראשונה ב- Citadel XV באירוע של ROG בכנס CES, הדמות הווירטואלית Omni התפתחה והגיעה כאורחת לאירוע הזה, כאשר ROG שילבה טכנולוגיית לכידת התנועה תלת ממדית כדי לגרום לזה לקרות. לצד ההצגה הטכנית של Omni, המבצר התת-קרקעי של Citadel XV הרחיב את חוויית המשחק שלו. כעת המשתמשים יכולים לחוות את מוצרי הטכנולוגיה החדשניים ביותר של ROG. יתר על כן, באמצעות העדכון האחרון, משתמשים יכולים למצוא שני משחקי מיני חדשים בתוך המבצר. משחק יריות מסוג הגנה על מגדל מאפשר למשתתפים לבדוק את יכולת הכיוון ואת הרפלקסים שלהם על ידי הורדת אינספור דרואידים של האויב המגיעים לעבר אומני, בעוד שמשחק קפיצות בהשראת Pixel Art מעביר את האווירה לזמנים של משחקי רטרו. על ידי שילוב כל הטכנולוגיות החדישות, ROG מעשיר עוד יותר את האקוסיסטם של הגיימינג ואת חוויית המשחק הכוללת.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד