חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

התכניות לחגיגות ה- 60 של ישראל - לראשונה בפני קהל בכנס של ענף האירועים, התערוכות והקד"מ

חיים גולדברג יציג את התכניות על אירועי ה- 60 בפני קהילת הקד"מ והאירועים הישראלית במסגרת הכנס והתערוכה של ענף האירועים, התערוכות והקד"מ הנערכים ב- 17 בינואר בגני התערוכה בתל אביב בין השעות 09:00- 17:00. בתערוכה והכנס השנתי של ענף האירועים הושקעו השנה למעלה מ- 1.5 מיליון שקלים.

 

עוד ישתתפו עדי כהן, סמנכ"ל השיווק של סלקום ויוני סער, מנכ"ל קבוצת פרומרקט, אשר יציגו את סודות הצלחת אירועי סלקום ווליום, את תרומת האירועים לפעילות השיווקית של סלקום ותרומת אירועים בכלל לפעילות העסקית של חברות וארגונים. אביעד גוז, יו"ר קבוצת מומנטום, יסביר על פריצת גבולות.  

 

כמו כן, ייערך באירוע מיצג ייחודי המשלב את כל הטכנולוגיות והאלמנטים החדשניים בעולם הפקת האירועים בתחומים כמו: תאורה, סאונד, עיצוב במה, הולוגרמות ותלת מימד, דמויות תיאטרליות, רקדנים, זמרים ועוד. את המיצג הייחודי יפיק הבמאי ג'קי בכר. המיצג פתוח למוזמנים בלבד.

 

זו השנה השישית ברציפות בה מתקיימים הכנס המקצועי והתערוכה, המציגים את החידושים והעדכונים בתחום, כמו גם מספקים אפשרות  לאנשי התעשייה וקהילת השיווק והפרסום להגיע לנטוורקינג עסקי. במסגרת הכנסים המקצועיים ייערך גם השנה מפגש Welcome to the Future, אשר בו יוצגו הטכנולוגיות החדשות והעתידיות בתחום האירועים, התערוכות והקד"מ.

 

את הכנס מוביל דודו בנגד מנכ"ל EXPO - Factory- אושיה מוכרת בתחום האירועים ביחד עם אמיר תמרי- מנכ"ל מרכז הירידים ואיתם צוות גדול של מומחי הענף. בנוסף להם ישתתפו בהפקת הכנס גופים נוספים כגון: גיל טייכמן, אתר mefik.co.il, המפיקה דפנה שחף, חברת עיצוב במה, חברת AVS- מלכי שם טוב, פרומו מדיה ועוד.

 

דודו בנגד, מנכ"ל EXPO - Factory ומפיק האירוע, אמר:  "הכנס השנתי נותן במה שיווקית לחידושים, ולרעיונות החדשים והמיוחדים בעולם התערוכות, האירועים והקד"מ כגון מולטימדיה חדשנית, פירוטכניקה,  עיצוב במה, תאורה, ועוד. הכנס מיועד לכל העוסקים במלאכת ארגון אירועים כדי לתת להם את הכלים המתקדמים ביותר בתחום הפקת האירועים והתערוכות".

 

לדברי בנגד, "השנה השקענו מעבר לשנים קודמות בגלל הדגש על חגיגות שנות ה- 60 למדינה, אשר צפויות לספק זריקת עידוד לענף השנה. זו נקודת ציון מאוד גדולה למדינה ולכן לא חסכנו והבאנו את הטובים ביותר בתחום לקחת חלק באירוע".  

למידע נוסף ולהרשמה: http://www.reg.co.il/kenes/

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד