חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שירות חדש לשיחות וידאו באתרי אינטרנט

חדשות טובות למנהלים: חברת אינטק טכנולוגיות השיקה השבוע אתר TVCLICK.co.il המציע שירות של שיחות ווידאו בכל אתר.

היזם, יפתח בן צבי, בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום פתוח תוכנות, אינטרנט, ניהול וייעוץ עסקי טוען כי בעתיד הלא רחוק תתבצע מרבית התקשורת מרחוק בשיחות ווידאו כאשר את המגמה יובילו עסקים. כאשר התקשורת הדיגיטלית מתפתחת במהירות מדהימה על חשבון הקשר הבין אישי הישיר, קשר של מבט עיניים, הבעות פנים ושפת גוף - שירות שיחות ווידאו באתרים עסקיים על מגוון השימושים יתרום ערך משמעותי לכל עסק תוך חסכון רב בעלויות. בקרוב יופעל השירות גם במכשירי המובייל.

באתר של העסק תופיע חלונית "ווידאו צ'אט" נשלפת המכילה רשימת אנשי קשר עם אפשרות לתמונה, תפקיד ומצב הזמינות. הגולש בוחר איש קשר ומבקש שיחת ווידאו. אם איש הקשר זמין ניתן לענות מיידית. במקרה שאינו זמין ניתן לחזור אל הגולש בהודעת מייל עם מועד מוצע לשיחה. השימוש אינו מחייב הורדת תוכנה וגולש אינו חייב רישום כלשהו.

ניהול שיחות ווידאו בין גולשים באתר לבין נציגי העסק, החברה או הארגון מיועד להגדיל מכירות, לשפר שירות ותמיכה ולסייע בשימור לקוחות. שיחת ווידאו פנים אל פנים היא הדבר הכי קרוב לפגישה על כוס קפה ויכולה להיות תחליף גם לפגישות עסקיות וראיונות עבודה. ניתן לנהל גם פגישות ייעוץ וטיפול, מתאים במיוחד ליועצים עסקיים, עורכי דין, רואי חשבון, קליניקות, פסיכולוגים, מאמנים אישיים, ועוד. גם ארגונים עם סניפים יוכלו להפיק תועלת רבה מיישום של תקשורת ווידאו פנים ארגונית.

מחיר השירות נקבע לפי מספר אנשי הקשר הרשומים בחשבון הלקוח, 15 ₪ לחודש לנציג לכמות שיחות בלתי מוגבלת. לרגל ההשקה יסופק השירות 3 חודשים חינם למצטרפים עד 31 לדצמבר 2012.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד