חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

DoubleDu השיקה פתרון הנגשה אוטומטי לאתרים

חברת DoubleDu השיקה פתרון חדש אשר נועד להפוך בצורה אוטומטית, פשוטה ומהירה אתרים ויישומונים לנגישים. Make-Sense היא פלטפורמת ענן מתקדמת המאפשרת באמצעות הטמעת שורת קוד אחת  בלבד באתר האינטרנט, בקלות וללא צורך בכתיבת קוד חדש, להתאים ולהנגיש את אתר האינטרנט לבעלי מוגבלויות לפי תקן AA*. Make-Sense התווספה לרשימת הספקים המומלצים של עמותת הנגישות ואף קיבלה את תו הנגישות מעמותת הנגישות בישראל.

 

Make-Sense הוא פיתוח ישראלי המאפשר להנגיש אתר בזמן קצרעל פי דרישות החוק , כחלק מההנגשה מתווסף סרגל כלים ייעודי לבעלי מוגבלויות כגון: עיוורים, כבדי ראיה, חרשים, חולי אפילפסיה ועוד. כך לדוגמא מסייע הכלי לעיוורים ולקויי ראיה באמצעות כלים הממירים תכני טקסט לקול אנושי והגדלה או הקטנה של הפונטים על פי הצורך; לעיוורי צבעים מסייע הכלי באמצעות הפיכת ניגודיות הצבעים באתר על פי צרכי המשתמשים; לחולי אפילפסיה מסייע הכלי באמצעות הפסקת כל צורה של הבהוב או אנימציה באתר; לבעלי מגבלת שימוש בעכבר מאפשר הכלי שימוש במקלדת ועוד.

 

הכלי תומך בשפות השכיחות בישראל – עברית, ערבית, רוסית ואנגלית. הכלי מספק למנהלי האתר דוחות סטטיסטיים על השימוש בכל כפתור. Make-Sense תומכת באופן מלא בהצגה במכשירי טלפון חכמים וטאבלטים כך שהגולשים יכולים לצפות באתרים או יישומונים נגישים גם באייפון או במכשירי אנדרואיד.

 

ההתקן מגיע עם ממשק ניהול חכם בענן המאפשר לכל שותף עסקי, משווק, בית תוכנה, ספק אינטרנט, מתכנתים ועוד להפעילו ולספקו ללקוחותיו וזאת תוך הדרכה קצרה וללא צורך בידע מוקדם.

 

לדברי דודי אליאב, מנכ"ל משותף ב- DoubleDu, "Make-Sense הוא פיתוח ישראלי ייחודי המאפשר להתאים ולהנגיש כל דף באתר האינטרנט בתוך שניות בודדות ללא צורך בפרוייקט ארוך ומסובך. ייחודו של הכלי בהשוואה לפתרונות אחרים בשוק בא לידי ביטוי במהירות היישום ובאיכות השינוי שמבוצע באתר על מנת להופכו לנגיש לקהלי שונים. בעקבות יישום הפתרון מקבלים בעלי האתר במהירות הכרה בהתאמתם לדרישות החוק והכי חשוב צוות החברה ממשיך להיות מרוכז במטרות של העסק או האתר, תוך שהאתר מרחיב את נגישותו לקהלים נוספים".

 

דודי הוסיף: "בימים אלו אנו משיקים את הגרסה החדשה וכבר זכינו להתעניינות גוברת בשל הבידול של הפתרון שלנו בהשוואה למתחרים".

 

חוק הנגשת אתרי האינטרנט שנכנס לתוקפו באוקטובר 2015 מחייב כל אתר אינטרנט בישראל להתאים עצמו לחוק הנגישות לאנשים עם מוגבלויות וזאת במטרה להעניק גם להם זכות שווה להשתמש בשירותים ובמידע הקיים באתרי האינטרנט, החוק יחל להיאכף באוקטובר 2016 וכבר עתה ניתן להבחין בתכונה רבה בקרב כלל החברות והארגונים במשק בהתאמתם של אתרי אינטרנט על פי דרישות החוק.

 

חברת DoubleDu , היא חברת סטארט-אפ בבעלות משותפת של היזם הסדרתי דויד אדי, ודוד אליאב, טכנולוג מומחה בעל עשרות שנים של ניסיון בתחום ה-אינטרנט, המובייל וההנגשה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד