חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דנה זרמון מובילה קמפיין למשחת השיניים המלבינה של Oral-B

דנה זרמון מובילה קמפיין למשחת השיניים המלבינה של Oral-B

מסקר שנערך על ידי Oral-B עולה כי54%  מכלל האוכלוסייה בישראל לא מרוצים מלובן השיניים שלהם, ללא קשר לגיל או מגדר.

 

Oral- B משיקה בימים אלה  משחת שיניים שמהווה פריצת דרך מדעית בתחום משחות השיניים: Oral-B 3D White Lux, היחידה המסירה עד 100% מהכתמים ב-3 ימים בלבד.

משחת השיניים מלבינה את השיניים ומונעת כתמים חדשים באמצעות שכבת מגן.

 

דנה זרמון, הפרזנטורית הישראלית הראשונה של Oral-B, נבחרה להוביל את הקמפיין תחת הסלוגן 'ללא פילטר'

 

דנה זרמון: "לכולנו חשוב להיראות במיטבנו ברשתות החברתיות ובכלל. אם יש דרך לגרום לנו להיראות טוב יותר באופן טבעי, בריא וקל אז כמובן שזה עדיף על פני כל פילטר או טכניקה אחרת. אני משתמשת במשחת שיניים Oral-B להסרת כתמיםמהשיניים. כבוד הוא לי לקדם מוצר שיחזק לנשים וגברים את הביטחון לחייך בלי צורך להסתיר או להסוות".

דנה זרמון, מנחת הטלוויזיה ואושיית הרשת, שנבחרה להוביל את קמפיין ההשקה של משחת השיניים, תוכיח שניתן לחשוף שיניים בביטחון לעדשה מבלי להסתתר מאחורי פילטר. לדנה זרמון ניסיון רב בתחום יצירת התוכן ברשתות החברתיות, והיא אף מנהלת את Instacademy, בית הספר לניהול מותגים באינסטגרם.

 

עם המשחה החדשה  Oral-B 3D White Luxeלהלבנה, גם דנה זרמון מייסדת InstaAcademy   יודעת שכבר לא צריך להלבין את החיוך בעזרת פילטרים מתוחכמים; צבע השיניים יהפוך לטבעי ובוהק בזכות טכנולוגיה חדשנית אשר תסיר את שכבות הלכלוך והכתמים מהשן, בתוך שלושה ימים בלבד.

סוגי משחת השיניים של Oral-B 3D White Luxe

1.     Perfection - משחת שיניים להלבנה המעניקה תחושת רעננות ופרשנס הודות לטעם המנטה שלה. ברכיבי המשחה קיימים חלקיקים המסייעים לפרק כתמים חזקים במיוחד.

2.     Pear Glow - משחת שיניים להלבנה בטעם נענע ונגיעות וניל המועשרת בתמציות פנינים.

3.     Glamorous White – משחת שיניים להלבנה בטעם מנטה ונגיעות וניל, ובעלת חיזוק של קריסטלים המסייעים לפרק כתמים מהשיניים.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד