חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רותם כהן וידר מונתה למנהלת אגף הדיגיטל ברשות הטבע והגנים

רותם כהן וידר מונתה למנהלת אגף הדיגיטל ברשות הטבע והגנים, הגוף הממלכתי בישראל האמון על שמירת ערכי הטבע ועל שמורות הטבע והגנים הלאומיים. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על התוויית ויישום אסטרטגיית הדיגיטל של רשות הטבע והגנים וניהול כלל הנכסים הדיגיטליים כגון אתרי האינטרנט והפעילות ברשתות החברתיות בהן: פייסבוק, אינסטגרם ופלטפורמות נוספות.

צילום: חופית בן יחזקאל (הגדל)

וידר כהן מביאה עימה לתפקיד 20 שנות ניסיון בעיתונות ופעילות שיווקית-דיגיטלית, בדגש על איפיון, שיווק ופיתוח עסקי.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת הדיגיטל של 'ישראל היום'. בעבר כיהנה בתפקידים בכירים נוספים בעולמות התקשורת והתוכן הדיגיטלי בהם: רכזת כתבים ומנהלת השיווק של Ynet, מנהלת חטיבת הדיגיטל במקור ראשון ומנהלת אתר NRG.


פעילות הדיגיטל של רשות הטבע והגנים נחשבת לאחת הבולטות והמוערכות בישראל. באתר האינטרנט המרכזי של הרשות (www.parks.org.il) מבקרים מדי חודש מאות אלפי גולשים בהם מטיילים ואוהבי סביבה וטבע המציבים אותו ברשימת אתרי תיירות הפנים המובילים בישראל עם מגוון רחב של תכנים המתעדכנים מדי יום, ריכוז פעילויות בשמורות ובגנים הלאומיים וממשקים. באתר משולבת גם מערכת תיאום הביקור לשמורות הטבע והגנים שהושקה באתר לפני כשנה בצל התפשטות הקורונה וממשיכה לפעול גם בימים אלה למען המטיילים.


לדברי רותם כהן וידר: "אני שמחה להצטרף לצוות מוביל ביחידת הדוברות והדיגיטל של רשות הטבע והגנים שעוסק ללא לאות בשדרוג השירות הדיגיטלי, בהתחדשות, בהנגשת תוכן ומידע רב ובהרחבת השירותים המקוונים לציבור. בתקופת הקורונה התווסף לאתר רובד של הזמנות ודאטה נרחב, שיאפשר לנו להמשיך ולהתקדם בעולמות אלה - למען המטיילים ושמירת הטבע והמורשת".

עבור לתוכן העמוד