חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיבאס ריגאל ,תעניק פרס של מיליון דולר ליזמים חברתיים מצטיינים

שיבאס ריגאל ,תעניק פרס של מיליון דולר ליזמים חברתיים מצטיינים

שיבאס ריגאל, יצרנית וויסקי היוקרה, מקיימת השנה בפעם החמישית תחרות כלל עולמית 'CHIVAS THE VENTURE'. התחרות מאתרת את היזמים החברתייםהמבטיחים ביותר. לאור ההצלחה הגדולה, גם השנה התחרות פתוחה לנרשמים ישראליים כאשר המיזם הזוכה יוכל להתחרות בגמר הגדול ולנסות לגרוף פרס בשווימיליון דולר לפיתוח.

אנשי עסקים ויזמים מכל מקום בעולם יכולים להגיש את מועמדותם בצירוף המיזם שלהם דרך טופס הנמצא באתר www.Theventure.com.

קרוב ל-6,000 מועמדויות משש יבשות מתקבלות לתחרות Chivas The Venture   של שיבאס כאשר מיזם אחד זוכה לייצג כל אחת מ-30 המדינות שישתתפו באירועהגמר הגדול של Chivas The Venture במאי הקרוב באירופה. המועמדים הישראליים חרוטים בזיכרון התחרות עם הובלה במספר הנרשמים והעפלות לגמר לאורך שנות קיומה של התחרות.


במאי האחרון הסטארט אפ 'Hilico' של היזמים אייל יסקי ומשה בלילטי נבחר מתוך 123 סטרטאפים ישראליים וזכה לייצג את ישראל בתחרות, תוך יצירת קשרים משמעותיים וזכייה בתקציבים לפיתוח המיזם במסגרת הגמר שנערך במאי 2018 באמסטרדם. 

הסטארט אפ'Intendu'  של היזמית סון פרמינגר, שייצג את ישראל בתחרות העולמית שהתקיימה בלוס אנג'לס בשנת 2017 זכה במקום השלישי וגרף פרס לפיתוח המיזם בשווי של 50,000$.

המיזם  הוצג בפני פאנל שופטים ידועים, בכירים ומוכרים ברחבי העולם שכלל את אלכסנדר ריקארד, יו"ר ומנכ"ל פרנו ריקארד; סונאל שאה, סגנית עוזרת לשעבר שלנשיא ארה"ב ברק אובמה ומנהלת לשכת הבית הלבן בנושאי חדשנות חברתית; אדם בראון, מייסד MissionU ומחבר רב המכר The promise of a pencil; והאלי ברי,שחקנית קולנוע זוכת אוסקר ואשת עסקים.

 

שנה לפני כן, היזמים אור רצקין, איתי קורנברג ושי ראשוני, מקימי הסטארט אפ הישראלי 'EyeControl', יצגו את ישראל בתחרות העולמית וזכו במקום השלישי, תוך שהם גורפים פרס לפיתוח המיזם בשווי של 132,000$.

עבור לתוכן העמוד