חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פעמית סטור רוכשת את הפעילות של חברת רעיונות ירוקים

קבוצת פעמית מרחיבה את פעילותה בתחום המוצרים המתכלים והאקולוגיים  ומגדילה את מגוון המוצרים "הירוקים" על יד רכישת פעילותה  השיווקית של רעיונות ירוקים

 

חברת פעמית תבניכל שיווק בע"מ הינה חלק מקבוצת פעמית הכוללת את רשת החנויות פעמית סטור. החברה מהווה את הזרוע הסיטונאית של הקבוצה במכירה ללקוחות  מוסדיים וקמעונאיים.  ללקוחות קמעונאיים הכוללים חנויות מתמחות ורשתות המזון מספקת כלים חד פעמיים איכותיים  תחת המותג "תבניכל"   וללקוחות בשוק המוסדי הכוללים בתי מלון, מסעדות , תעשייה  ומספקת מוצרים מתכלים למטבח כ ONE STOP SHOP  הכולל אריזות , כלים חד פעמיים , ציוד משקי ומתכלים.

  

כחלק מאסטרטגיית פעמית להרחבת התחום הירוק ולחזוק מגוון המוצרים בתחום הכלים האקולוגיים רוכשת פעמית באמצעות פעמית תבניכל שיווק את פעילות חברת "רעיונות ירוקים".

  

רעיונות ירוקים הוקמה על ידי איתמר דניאלי בשלהי שנת 2007 מתוך אידיאולוגיה ואכפתיות סביבתית ומתוך רצון פנימי להביא לשינוי, ומתוך הבנה שיש חובה להמשיך ולספק את הצרכים , תוך הקטנה למינימום את הפגיעה  בסביבה  

  

רמי שר שלום מנכ"ל פעמית : "כחברה מובילה וחדשנית בתחום האירוח אנו מבקשים לחזק כל הזמן  את היצע ומגוון המוצרים  שהחברה מציעה לבחירת לקוחותיה.   מתוך ראייה סביבתית ומגמות השוק בתחום המוצרים הירוקים והמתכלים. פעמית  מרחיבה את ההיצע  בתחום  וככל שנזהה מוצרים  מתאימים  אנו נביא אותם ונרחיב את התחום.

עבור לתוכן העמוד