חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

REGUS תפתח את מתחם חללי העבודה ה-17 בישראל בקיסריה

REGUS תפתח את מתחם חללי העבודה ה-17 בישראל בקיסריה

החברה לנכסי קיסריה חתמנה על הסכם שכירות עם Regus ישראל, חברת השכרת המשרדים הבינלאומית המפעילה כ-3,300 מרכזי עסקים ביותר מ-110 מדינות מסביב לעולם.לפי ההסכם, תשכיר Regus כ-2,100 מ"ר ב"קמפוס האשל" שבחלקו הדרומי של הפארק, במבנה המשרדים המשוכלל "אופק 12".

 

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, ציין: "את "קמפוס האשל", שריג'ס תקים בחלקו את חללי העבודה שלה, הקמנו בהשקעה של כ-77 מיליון ₪ והבחירה של החברה הגדולה בעולם להקים בו מרכז עסקים רק מוכיחה שוב את האטרקטיביות של הפארק בקיסריה, הממוקם באמצע הדרך בין תל אביב לחיפה, עם קירבה לצירי תנועה מרכזיים ותחנת רכבת העוצרת בתוך הפארק מעל ל-100 פעמים ביום. אני מאחל ל-Regusהמשך צמיחה, שגשוג והצלחה ומצפה לשיתוף פעולה פורה וארוך טווח".

 

פרויקט "קמפוס האשל", שעל תכנונו עמלו למעלה מ-20 יועצים ואדריכלים, הינו קומפלקס הכולל 3 בנייני משרדים משוכללים בני 3 קומות במפרט טכני עשיר בשטח כולל של כ- 10,600 מ"ר. דמי השכירות למשרדים ולהייטק בפארק העסקים של קיסריה עומדים על כ–50 למטר מעטפת.

 

עופר ויתקון, מנכ"ל Regus ו-Spaces ישראל אומר כי: "מתחם חללי העבודה ה-17 של החברה בישראל יציע 60 משרדים פרטיים בגדלים שונים, 250 עמדות עבודה במרחבי עבודה משותפים, חדרי ישיבות בעיצוב מודרני ומוקפד ומתן שירותים אדמיניסטרטיביים בהתאמה אישית. והוא הוסיף: "אחד היתרונות הבולטים ממנו ייהנו לקוחות Regus קיסריה תהיה האפשרות לעבוד בכל אחד מהמרכזים שלנו ברחבי הארץ ולקבל פתרון מושלם גם ליום פגישות בתל אביב, ירושלים, חיפה, אור יהודה, רחובות או בכל מתחם אחר בהתאם הצורך".

את החברה לנכסי קיסריה ייצגו במו"מ עו"ד גליה זיסקינד – שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ'נסקי שטרן מרציאנו.

מאמרים נוספים בנושא יזמות ועסקים קטנים

עבור לתוכן העמוד