חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Regus פותחת מתחם עבודה ראשון בנצרת

Regus פותחת מתחם עבודה ראשון בנצרת

Regus, מותג הבית המוביל של IWG (International Workplace Group), ענקית השכרת המשרדים הבינלאומית המפעילה כ-3300 מרכזי עסקים ביותר מ-100 מדינות מסביב לעולם, ממשיכה בתנופת הצמיחה וההתרחבות המואצת בישראל ומקימה מתחם עבודה חדש בנצרת. מרכז Regus החדש, ממוקם בקומה השלישית בבניין משרדים ברחוב פאולוס השישי 102 בו שוכן גם מרכז הפיתוח של מייקרוסופט.  המתחם משתרע על פני שטח של כ-1,000 מ"ר ובו 50 משרדים פרטיים במגוון גדלים, 158 עמדות עבודה בחלל ה-co-working וחדר ישיבות מרווח ומאובזר. עמדת עבודה בחלל עבודה משותף תעלה החל מ-1179 ש"ח לחודש ומשרד פרטי מרוהט ניתן יהיה לשכור תמורת כ-1939 ש"ח.

 

עופר ויתקון, מנכ"ל של Regus ישראל, מציין: "בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות מואצת ולפריחה בעולם ההיי-טק הערבי בישראל. העיר נצרת הפכה למוקד פעילות ההיי-טק במגזר הערבי, ואנו גאים לפתוח את המרכז הראשון שלנו בעיר ולאפשר ליזמים צעירים להנות ממעטפת השרותים שלנו כחלק מ 2.5 מ' לקוחות בארץ ובעולם".

והוא מוסיף: " Regus, המפעילה את מספר מתחמי העבודה המשותפים הגדול בישראל, ממשיכה לממש את חזונה להתרחב ולהביא את הפתרון הייחודי שלה בפריסה ארצית, במרכז ובפרפריה. פתיחתו של מתחם העבודה, הראשון מסוגו בנצרת, כבר מעוררת עניין רב בקרב אנשי עסקים וההיי-טק מהעיר והאזור. על הביקוש הרב לסביבת עבודה עסקית מקצועית ש- Regusיודעת להעניק ללקוחותיה מעידה העובדה שכשליש משטח המתחם הושכר מיד עם תחילת העבודות במקום, ומדי יום מתקבלות פניות של מתעניינים בהשכרת מרחב עבודת בהתאמה אישית במתחם החדש".

 

מאמרים נוספים בנושא יזמות ועסקים קטנים

עבור לתוכן העמוד