חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת טיב טעם תומכת ב"סחר הוגן" ויוצאת בשיתוף פעולה עם הארגון לקידום סחר הוגן בישראל.

יוסי שליו סמנכ"ל הסחר של טיב טעם: "שיתוף הפעולה הינו מהחשובים לצרכן הישראלי ויתמקד בהסברה ומכירה של עשרות מוצרי מזון הנושאים את תו הסחר ההוגן."

טיב טעם. צילום: אסף לוי (הגדל)
טיב טעם. צילום: אסף לוי

לקראת יום הסחר הבינלאומי המתקיים ב- 6.5. רשת טיב טעם תשתף פעולה עם הארגון המוביל  "סחר הוגן ישראל",  במטרה לשלב כוחות ולקדם סחר הוגן בישראל.

מדובר, בארגון המייצג סחר הוגן בישראל הפועל למען זכויות העובדים ומניעת ניצול הסביבה, מתחילת שרשרת האספקה. מטרת הארגון היא לגרום לתאגידים וחברות ישראליות לעבור לייצור המבוסס על חומרי גלם הנושאים את תו הסחר ההוגן בדומה למדינות רבות בעולם שבהן כבר פועלות חברות רבות, בהתאם לכללי הסחר הוגן.

במסגרת השת"פ ברשת טיב טעם יימכרו עשרות  מוצרים מכל הקטגוריות עליהן מודבק תו המבטיח כי יוצרו בסחר הוגן וללא ניצול בני אדם או של הסביבה. לדוגמא: תה: כל המוצרים של המותג: Pukka. קפה - קפה Mount hagen, גלידה - כל מוצרי בן&ג'ריס,  שוקלד - כל המוצרים של המותג: טוני שוקולונלי -TONYS, כל השוקולדים של המותג: VEGO, כל השוקולדים של המותג: מילקה, כל המוצרים של המותג: מוצארט, שני המוצרים של המותג: Schoko bananen, כל המוצרים של המותג: Maître Trouffout, כל המוצרים של המותג: Cadbury, כל המוצרים של המותג: Only ועוד.


יוסי שליו סמנכ"ל הסחר והשיווק ברשת טיב טעם מסר: "שיתוף הפעולה בין הארגון לסחר הוגן ישראל לבין רשת קמעונאית גדולה  ואיכותית כמו טיב טעם הוא מתבקש וחשוב. אלו הן דפוסי 

 

צרכנות עם מוסר, הגינות וכבוד לעובדי הייצור באשר הם. לדבריו: "התו הנמצא על המוצרים מבטיח שהם מיוצרים ללא ניצול אדם או ניצול של משאבי הסביבה  ותכליתו לעדכן את המידע ולשתף  את הצרכנים בתהליך חשוב זה."

עוד ציין שליו: "טיב טעם תיתן ביום זה מקום של כבוד על מדפי הרשת למוצרים עם התו הבינלאומי לסחר הוגן. וזאת כדי להבטיח את הרחבת המודעות בקרב קהל הצרכנים למוצרי וכללי סחר הוגן. זוהי מהפכה של ממש בתחום תרבות הצריכה בישראל. תו הסחר הוגן  מבקש להטמיע את ערכי ההגינות ויושר גם בחיי המסחר." לדבריו:  "אנו גאים לשתף פעולה לטובת הציבור ועובדי הייצור באשר הם ולטובת  ערכי הקיימות בעולם."


רז פרוגל מנכ"ל סחר הוגן בישראל:  "טיב טעם היא הרשת הקמעונאית המחזיקה כיום במספר מוצרי סחר הוגן הגדול ביותר." לדבריו: "הקהילה של הארגון בישראל רחבה וצומחת במהירות, וכוללת עשרות ארגונים חברתיים אשר הצטרפו ל"קואליציה לקידום סחר הוגן בישראל" וכן, מאות פעילים בקמפוסים ובבתי הספר ברחבי הארץ".

עוד ציין פרוגל כי: " אני קורא לתאגידים ישראליים  נוספים להצטרף ולכאלו אשר  טרם יש להם מוצרים עם תו הסחר הוגן להתגייס ולפעול עפ"י עקרונות הסחר ההוגן."

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד