ASUS מכריזה על הסדרות העסקיות החדשות לשנת 2024

ASUS מחוללת מהפכה במקום העבודה עם ExpertBooks המופעלים באמצעות בינה מלאכותית, ExpertBook Chromebook Plus הראשון וסדרת ExpertCenter המשודרגת

גלו יעילות, אמינות וקיימות ללא תחרות עם פתרונות המחשוב העסקיים החדשניים מבית ASUS, שתוכננו להעניק עתיד טוב יותר לעולם העסקים

 

נקודות מפתח

  • מאמצים את עתיד הבינה המלאכותית: ASUS מובילה עידן חדש של יעילות עם ExpertBook B5 ו-B3, תוך רתימת ארכיטקטורת Intel Core Ultra ובינה מלאכותית
  • אמינות ללא פשרות: מהווה את אבן הפינה בעיצוב של ASUS, עם BIOS בדרגה מסחרית וקשיחות לפי תקן MIL-STD 810H להגנה על נתונים ולעמידות של המכשירים
  • יכולת ניהול אופטימלית: עיצובים ללא-כלים של ExpertCenter מקדמים הן את יכולת הניהול והן את היעילות התפעולית, ומייעלים את העתיד
  • חדשנות בת-קיימא: עיצובים מאומתים על ידי EPEAT Climate Plus ושירותי שותפי הפחמן של ASUS קובעים סטנדרט חדש לפתרונות עסקיים ידידותיים לסביבה

 

לאס וגאס, ארה"ב, 9 בינואר  2024 — בזמן שהעולם מתכנס ב-CES 2024, ASUS גאה להציג את החידושים האחרונים שלה בטכנולוגיית מחשוב מסחרית. ההיצע העסקי של ASUS מכסה מגוון רחב של מכשירים ורכיבים, החל ממחשבים ניידים, מחשבים שולחניים, שרתים ומערכות All-in-One ועד לציוד היקפי למחשבים, התקני רשת ומקרנים. בהסתכלות רחבה על חומרה ותוכנה שתוכננו במיוחד לשימוש מסחרי, ASUS Business מספקת גם שירותים מקיפים למכשירים המיועדים למומחי IT, VAR ו-SI, החל מפריסה וניהול מרחוק ועד לתמיכה לאחר מכירה.

בזכות המחויבות האיתנה שלנו למקסם את הפוטנציאל המסחרי, ASUS Business מציגה מערך חדש של מחשבים אישיים מסחריים המופעלים על ידי בינה מלאכותית ומגדירים מחדש יעילות, אבטחה וקיימות. ASUS ExpertBook B5 (B5604/B5404), ASUS ExpertBook B3 (B3604/B3404), ASUS ExpertBook CX54 Chromebook Plus (CX5403) וסדרת ExpertCenter החדשה לשנת 2024 – ASUS ExpertCenter D7 SFF ו-ASUS ExpertCenter D9 Mini Tower – נמצאים בחוד החנית של קפיצת המדרגה הטכנולוגית הזו. 

הם מציעים טכנולוגיה עוצמתית עם יכולת בינה מלאכותית, אמינות חסרת תקדים וניהול פשוט יותר, וכל זאת תוך קידום ההתחייבויות לקיימות, תחום נוסף בו ASUS הופכת לשם דבר. בפרט, ASUS ExpertBook B5 הוא המחשב הנייד העסקי הראשון המופעל על ידי בינה מלאכותית מבית ASUS, והחברה נרגשת לחשוף כי ASUS ExpertBook CX54 Chromebook Plus (CX5403) הוא ה- Chromebook הראשון בעולם המופעל על ידי מעבדי Intel® Core Ultra החדשים ביותר – והראשון מתוך סדרת ASUS ExpertBook Chromebook Plus החדשה.

מאמצים את עתיד הבינה המלאכותית: הכוח המניע של יעילות

סדרות ExpertBook B5 ו-B3 העדכניות, לצד ExpertBook CX54 Chromebook Plus, ממנפות את טכנולוגיית הבינה המלאכותית כדי לשפר את הפרודוקטיביות ואת החוויות של המשתמשים. עם הצגת ארכיטקטורת Intel Core Ultra ומערכת ייעודית מבוססת בינה מלאכותית על שבב (SoC) – המשלבות מנועי בינה מלאכותית לעיבוד, עיבוד גרפי ויחידות עיבוד עצביות (NPU) כדי לאפשר את הגל הבא של אפשרויות עסקיות – ASUS מספקת יעילות הספק חסרת תקדים. הזמינות של NVIDIA® GeForce® RTX 4060 עם ExpertCenter D9 Mini Tower מאיצה את מחשוב הבינה המלאכותית ומשנה את הפרודוקטיביות עבור אנשי מקצוע ועסקים.

כמו כן נחשף ה-ExpertBook B9 (B9403CVAR) העדכני והמחודש של ASUS עם מעבד עד ל-Intel Core 7 לשיפור הפרודוקטיביות. דגם זה מצויד ביכולות של שיחות ועידה באמצעות בינה מלאכותית, כולל מיקרופון המבצע הפחתת רעשים באמצעות טביעת קול עם בינה מלאכותית, איסוף קול משדה רחוק המופעל באמצעות בינה מלאכותית וביטול רעשים המונע על ידי בינה מלאכותית, כמו גם מצלמה משופרת באמצעות בינה מלאכותית לחוויות אורקוליות מעולות ופגישות ללא הפרעות – מה שמשפר עוד יותר את היכולות עבור אנשי מקצוע ועסקים, בכל מקום שבו הם עובדים.

בנוף העסקי של היום, אי אפשר להתעלם מחשיבות הביצועים של הבינה מלאכותית. אנשי מקצוע מחפשים חוויות משתמש חכמות המשרתות העדפות אישיות והופכות משימות יומיומיות לפשוטות. בנוסף, אבטחת נתונים ופרטיות מקבלות חשיבות עליונה ככל שהעולם בו המשתמשים פועלים הופך מחובר יותר ויותר. ASUS מזהה מגמות אלה בביקוש למחשבי בינה מלאכותית, ועונה על צרכים קריטיים אלה באמצעות הטכנולוגיה שלנו.

עם טכנולוגיות המשתמשות ביכולת בינה מלאכותית, סדרות ExpertBook B5 ו-B3 כוללות מעבד עד ל-Intel Core Ultra 7 החדיש ביותר, עם ארכיטקטורת בינה מלאכותית המעניקה ביצועי גרפיקה משופרים ויעילות בצריכת החשמל לצד התמודדות עם עומסי העבודה של הבינה המלאכותית, בתוספת אפשרות לגרפיקה נפרדת עוצמתית עד ל-NVIDIA GeForce RTX 2050 – מה שמייצר פתרונות קלים במיוחד שנבנו במומחיות ומשלבים בצורה חלקה ביצועים שמואצים על ידי בינה מלאכותית וניידות נוחה. עם שני חריצי SSD, שני חריצי DDR5 SO-DIMM התומכים בזיכרון של עד 64 ג'יגה בייט ו-WiFi 7 חדשני, הדגמים החדשים האלה מציעים עוצמת עיבוד יוצאת דופן עבור עומסי עבודה של בינה מלאכותית וקישוריות רב-תכליתית במהירות הבזק. משמעות הדבר היא שהעסקים חווים שיפור משמעותי בפרודוקטיביות, מכיוון שהבינה המלאכותית מייעלת משימות יומיומיות.

 

סדרת ASUS ExpertCenter המעודכנת, הכוללת את דרגות Essential D5, Advanced D7 ו-Premium D9, מציעה תצורות רב-תכליתיות, כולל תצורה קטנה (SFF), Mini-tower ו-Tower, עם סדרת D9 הכוללת אפשרויות של SFF ו-Mini-tower. מהדורת 2024 מציגה מארז מרענן שעוצב מחדש, קטן יותר וקל יותר לתחזוקה, לצד חומרה משודרגת כמו מעבדי Intel Core i7 מהדור ה-14, זיכרון DDR5 RAM של עד 128 ג'יגה בייט ותמיכה בכרטיסים גרפיים בגודל מלא מסוג NVIDIA GeForce RTX 4060. שיפורים אלה במערך המוצרים של ExpertCenter לא רק מגבירים באופן משמעותי את הפרודוקטיביות, אלא גם מציעים פתרונות הניתנים להתאמה אישית עבור עסקים, ומבטיחים אפשרויות צמיחה ונכסים טכנולוגיים המוכנים להתאמות עתידיות בהתאם לצרכים העסקיים הגדלים.

 

המחשבים המסחריים של ASUS מאמצים את עתיד הבינה המלאכותית

  • סדרות ExpertBook B5 ו-B3

בואו לחוות את פסגת היעילות המונעת על ידי בינה מלאכותית עם סדרות ExpertBook B5 ו-B3. מחשבים ניידים אלה הם התגלמות הפרודוקטיביות, ומופעלים באמצעות טכנולוגיה התומכת בבינה מלאכותית. עם מעבדי Intel החדשים ביותר, כולל ארכיטקטורת Intel Core Ultra ומערכות SoC ייעודיות לבינה מלאכותית, הם ממנפים את המנוע המשולב החדש של Intel לשיפור ביצועי הגרפיקה ויעילות צריכת החשמל. בנוסף, הם כוללים מערכת מצלמות ASUS AiSense וביטול רעשים באמצעות בינה מלאכותית של ASUS לשמע וויזואליות משופרים ולפגישות ללא הפרעות, לא משנה מהיכן תעבדו, מה שמשפר עוד יותר את היכולות עבור אנשי מקצוע. B5 מציע גם אפשרות ל-ASUS Private View וקורא כרטיסים חכם, מה שמביא לפרודוקטיביות מדהימה ואבטחה חלקה עבור אנשי מקצוע ועסקים ומאפשר לבצע ריבוי משימות בבטחה ומכל מקום.

  • ASUS ExpertCenter D9 Mini Tower

ExpertCenter D9 Mini Tower מציע יכולות עוצמתיות של מחשוב מבוסס בינה מלאכותית עם אפשרות לכרטיס גרפי ייעודי GeForce RTX 4060. הדבר מבטיח פרודוקטיביות באמצעות מחשוב בינה מלאכותית מהיר כברק – מושלם למשימות תובעניות.

אמינות ללא פשרות: אבן הפינה של העיצוב של ASUS

ASUS מאמינה שאמינות לעולם לא צריכה להיות דבר שמתפשרים עליו. עם BIOS בדרגה מסחרית, קורא כרטיסים חכם, מנעולי Kensington ו-TPM, המכשירים שלנו מעניקים אבטחה לנתונים העסקיים ולמכשירים. בנוסף, העמידות האיתנה של העיצוב שנבדקה על-ידי MIL-STD 810H מבטיחה ביצועים מירביים בכל סביבה שהיא, ועומדת בבסיס ההבטחה שלנו לאמינות עקבית לשימוש ממושך.

המחויבות של ASUS לאבטחה משתרעת על פני כל המגוון העסקי של ASUS. כך לדוגמה, שילבנו תמיכה בטכנולוגיית BIOS ובינה מלאכותית בדרגה מסחרית ב-ExpertBook B5, מה שמבטיח הגנה על נתונים ואבטחה ברמה ארגונית. בנוסף, מצלמת האינפרא-אדום, חיישן טביעות האצבע וקורא הכרטיסים החכמים מספקים הן אימות זהות ביומטרי והן אימות באמצעות גורמים מרובים. כמו כן, העיצוב של ExpertBook B5 שנבדק לפי תקן MIL-STD 810H מבסס עוד יותר את מעמדו כסוס עבודה אמין.

המחשבים האישיים המסחריים של ASUS בנויים לאמינות ללא פשרות

  • ExpertBook B5

ExpertBook B5 מגדיר את תקן הזהב לאמינות. הוא מתחיל עם BIOS בדרגה מסחרית ותמיכה בטכנולוגיית בינה מלאכותית. לצורך אימות זהות ואימות באמצעות גורמים מרובים, הוא מתהדר גם במצלמת אינפרא-אדום, חיישן טביעות אצבע וקורא כרטיסים חכמים, המספקים אבטחה ברמה ארגונית. במשקל של 1.29 ק"ג בלבד, ExpertBook B5 מיוצר במומחיות מאלומיניום טהור וסגסוגת מגנזיום-אלומיניום, תוך מתן עדיפות לעמידות וניידות אולטימטיבית. למעשה, B5 עבר בדיקות קפדניות לפי תקן MIL-STD 810H לעמידות מובטחת בכל סביבה. הודות לקישוריות המדהימה שלו, B5 אידיאלי עבור אנשי מקצוע ועסקים הדורשים רב-תכליתיות ואבטחה. 

  • סדרת ASUS ExpertCenter

פתרונות ASUS ExpertCenter למחשבים שולחניים מגיעים עם מארז חדש, שנועד לשפר את העמידות – ולשפר עוד יותר את הקשיחות בדרגה צבאית. הם כוללים גם את ASUS Control Center הבלעדי וחומרת TPM 2.0 לאבטחה ברמה ארגונית. ExpertCenter D5 ו-D7 SFF בפרט כוללים גודל מארז שהופחת ל-8.6 ליטר בלבד, תוך שהם עדיין מציעים ביצועים ואמינות המתעלים על הדרישות של אנשי מקצוע ועסקים. עם רמת האיכות של תקן US MIL-STD 810H הצבאי, המחשבים השולחניים של ExpertCenter מסוגלים לעמוד בתנאים הקשים ביותר, והאופטימיזציה של העיצוב התרמי שלהם מבטיחה אמינות, במיוחד במהלך עומסי עבודה כבדים.

 

יכולת ניהול אופטימלית: מוכן לעתיד

בעידן שבו זמן הוא משאב מצומצם, סדרות ExpertBook B5 ו-B3 מגבירות את היעילות העסקית עם עיצובים חדשים שהופכים את השדרוג והניהול לפשוטים, וחוסכים זמן ומשאבים. כמו כן, העיצוב ללא-כלים של סדרת ExpertCenter מקדם הן את יכולת הניהול והן את היעילות התפעולית, ומפשט תהליכים כדי לאפשר לעסקים להתמקד במה שחשוב באמת – צמיחה ופרודוקטיביות. 

פתרונות אלה מציעים גם אפשרויות לשבבי TPM, מנעולי Kensington, שירות קדם-פריסה של ASUS (APDS) ושירות ניהול נקודות קצה של ASUS (AEMS), ומדגימים את המחויבות של ASUS לשירותים חדשניים אשר עוזרים לעסקים להגן על הנתונים הרגישים שלהם ולייעל את שירותי ה-IT.

המחשבים המסחריים של ASUS מגדירים מחדש את יכולות הניהול

  • סדרות ExpertBook B5 ו-B3

סדרות ExpertBook B5 ו-B3 עוזרות לייעל תהליכי ניהול וכוללות עיצובים חדשים ותכונות חכמות החוסכות לעסקים זמן יקר ומשאבים, ומאפשרות שדרוגים יעילים וניהול חלק. הם כוללים גם BIOS אינטואיטיבי שמציע תובנות מהירות לגבי מפרטי המכשירים ומצבם, בתוספת הגדרות BIOS מותאמות אישית המאפשרות חיסכון בזמן ופריסה ללא מאמץ בין מכשירים – מה שמבטיח חוויות ניהול IT יעילות וידידותיות יותר למשתמש.

  • סדרת ASUS ExpertCenter

סדרת ExpertCenter עונה על הצרכים של מומחי IT מודרניים ונהנית מרמות מגוונות של יכולת הרחבה המבטיחות את ההשקעה הטכנולוגית לעתיד, ומספקת שקט נפשי בזכות הידיעה שהנכסים הללו יוכלו לצמוח יחד עם העסקים המתרחבים. 

העיצובים המחודשים של מארז ה-Mini-Tower ומארז ה-SFF של ExpertCenter כוללים גימור אלגנטי ועמיד בפני שריטות, שלא רק משפר את האסתטיקה אלא גם הופך את התחזוקה לקלה. מסגרת הצד הנשלפת מאפשרת החלפה ללא מאמץ של יציאות קלט/פלט קדמיות שונות, ומקלה על שדרוגים עתידיים. עיצוב המארז החדש מאפשר גם גישה ללא-כלים: ברגי הלוח הצדדי מוחזקים כעת ונשארים במארז, בעוד תפסי כונן הדיסקים החדשים מקלים על ההחלפה. העיצוב מחדש המקיף של מארז ה-Mini-Tower ומארז SFF מביא להתקדמות שחוסכת זמן יקר למומחי ה-IT. מחשבי ExpertCenter כוללים גם תכנון תרמי יעיל, וכל אחד מהם עבר בדיקות MIL-STD מחמירות כדי להבטיח אמינות.

חדשנות בת-קיימא: המחויבות של ASUS לניטרליות פחמנית

ASUS מחויבת עמוקות לקיימות – מחויבות שאנו מפגינים באופן פעיל באמצעות יוזמות חלוציות. שירותי שותפי הפחמן החדשים של ASUS מובילים את הדרך, ותומכים בעסקים ברחבי העולם בדרך להשגת ניטרליות פחמנית. השלב הראשון במשימה של ASUS להגיע לניטרלית פחמנית החל בטאיוואן, ברבעון הרביעי של 2023, וכלל את דגמי ExpertBook B9403 ו-ExpertCenter D9 (D900MDRES/D900SDRES). השלב השני יחל בשנת 2024 ויתרחב ברחבי העולם – כאשר שירותי שותפי הפחמן של ASUS יהיו זמינים עבור כל הדגמים העסקיים של ASUS הנושאים הסמכת EPEAT Gold.

ASUS גם קבעה אבני דרך רבות בתעשייה, להובלה בקיימות ובמחויבות לסביבה. ExpertCenter SFF ו-ExpertCenter Mini Tower החדשים, למשל, מיוצרים מחומרים ממוחזרים לאחר שימוש (PCR) ידידותיים לסביבה, וכל אחד מהם כולל את ספק הכוח החדש בדירוג פלטינה 500 W TFX ועיצוב מאווררים חכם לשיפור יעילות צריכת החשמל.

ASUS משלבת ביצועים חסרי תקדים, אבטחה אמינה וקיימות כדי ליצור את המערך האולטימטיבי של פתרונות מחשבים אישיים לשימוש מסחרי. עם המכשירים המאומתים על ידי EPEAT Climate Plus והקמתם של שירותי שותפי הפחמן של ASUS, המסע שלנו מוקדש להפחתת טביעת הרגל הפחמנית ושיפור האחריות הסביבתית. 

ASUS מציעה שירותים מקצה לקצה של קיזוז טביעת רגל פחמנית, המבטיחים איכות תוך מינוף קרדיטים פחמניים מפתרונות מבוססי טבע. עם טווח מלא של פתרונות המציע גמישות ומאפשר התאמה אסטרטגית לכל צורך עסקי, ASUS היא הבחירה מספר אחת לטכנולוגיה חדשנית ולעתיד בר-קיימא.

אולי יעניין אותך

 של עולם בריאות הנפש - פלטפורמת זיגמונד - צילום יחצ (3)
Press Image
resized_pexels-photo-207580
 בוגנר מנכלית דלתא ישראל מותגים צילום שי פרנקו (6) (1)
 שניר משיקה פרויקט סיוע הכוונה ותמיכה לבעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר עסקיהם נפגעו בעקבות הלחימה המתמשכת בעוטף
- צפריר להב (שני מימין סמנכל מכירות איימבטר עם צוות הקונסוליה הישראלית והנציגים הברזילאים

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-270637 (3)
 באדיבות טיקטוק ישראל (4)
 רדושינסקי סמנכלית שירות ומכירות בפרטנר תומר לוי מייסד סיין נאו איתי דויטש עורך דין ושותף נשיץ ברנדס אמיר