Fiverr חושפת שורה של מוצרים ופיצ'רים חדשים ומשמעותיים בזירת המסחר

חברת ההייטק הישראלית Fiverr, חושפת היום שורה של מוצרים ופיצ'רים חדשים בזירת המסחר שלה ביניהם קטגוריה חדשה של שירותי ייעוץ ושורת מוצרים חדשה ייעודית לסוכנויות. היא מעדכנת את שיטת הדירוג והביקורות של הפרילנסרים ומשדרגת את האתר המרכזי עם יכולות בינה מלאכותית. זאת במטרה לעזור לקהילה שלה לצמוח ולספק לעסקים בכל רחבי העולם פתרונות לכל צורך ושירות דיגיטלי

Fiverr Pro, הפלטפורמה שמחברת בין עסקים בינוניים-גדולים לפרילנסרים מומחים, משיקה היום כלים חדשים לשיפור תהליכי עבודה בארגונים 

ניו יורק, 30.1.24, Fiverr (סימון בורסאי: NYSE: FVRR), החברה המשנה את הדרך בה העולם עובד יחד, מכריזה על ההשקה הגדולה הראשונה שלה לשנת 2024, הכוללת מגוון מוצרים ופיצ'רים חדשים ושינויים מהותיים בפלטפורמה.

מיכה קאופמן, מייסד ומנכ"ל Fiverr: "השקת החורף הנוכחית מבוססת על תובנות שנאספו מהקהילה הגלובלית שלנו, שרואה ב-Fiverr שותפה אמינה לדרך. בין היתר, המוצרים החדשים יאפשרו לפרילנסרים בפלטפורמה גישה לדאטה ולכלים מתקדמים המשקפים בצורה מעמיקה את צרכי הלקוחות, החוויה ורמת שביעות הרצון שלהם. שקיפות זו תעצים את היכולות שלהם ותסייע להם להתפתח, להגיע לתובנות עסקיות ולשפר את ביצועיהם בפלטפורמה. 

כמו כן אנחנו נרגשים לשחרר מוצר חדש שתומך בסוכנויות (Agencies) שמציעות שירותים בפייבר. השקה זאת תאפשר לעסקים להיחשף ולעבוד עם מגוון סוכנויות בעלות צוותים רחבים ותחומי מומחיות שונים. בנוסף, אנחנו משיקים קטגוריה חדשה של שירותי ייעוץ שתספק ללקוחותינו גישה למומחים ויועצים בתחומים מגוונים כגון ייעוץ עסקי, משפטי ושיווקי.  

כפלטפורמה שרואה את עצמה כשותפה לדרך של עסקים ופרילנסרים בכל העולם, אנחנו נמשיך לייצר מוצרים וחוויות שיסייעו לקהילה שלנו לצד פתרונות חדשים שיעזרו להם להשיג את מטרותיהם״.


השקת Fiverr Agencies

סוכנויות מהוות גורם חשוב בכלכלת הפרילנסרים, לכן הן תמיד היו חלק מהאקוסיסטם של Fiverr. המוצר החדש Fiverr Agencies, שיהיה זמין עבורן ב-Fiverr וב-Fiverr Pro יאפשר לצוותים וסוכנויות לבנות בסיס לקוחות נאמנים בפייבר ויאפשר ללקוחות חדשים להיחשף אליהם. הפרופילים החדשים והמורחבים המוצעים  לסוכנויות יציגו את מגוון השירותים שלהן, את הפורטפוליו ואת הצוותים, כך שלקוחות פוטנציאליים יבינו טוב יותר מי הן, וכיצד לשתף איתן פעולה כדי לקדם את העסק שלהם.

שיפור האיכות והשקיפות בזירת המסחר הגלובלית של Fiverr:

פרילנסרים ועסקים יקבלו כעת כלים חדשים המותאמים לצרכיהם ויאפשרו להם גישה לתובנות עסקיות מועילות.

 

 

  • קטגוריית שירותי ייעוץ חדשה – מומחים מתחום המשפט, הפיננסים, הבינה המלאכותית והעסקים מצטרפים לזירת המסחר של Fiverr כדי לספק ייעוץ, הדרכה ותמיכה בעסקים בנושאים שונים ביניהם: אי-קומרס, תוכנה, דאטה, שיווק דיגיטלי, פיתוח אתרים ועוד.
  • מערכת דירוג וביקורות משופרת – פיצ'ר שקהילת Fiverr ייחלה לו: מערכת חכמה לביקורות ולדירוג פרילנסרים,  שתספק להם ולעסקים ששוכרים את שירותיהם שקיפות מלאה תוך הצגת נתונים שיסייעו להם להגיע לתובנות עסקיות, לנתח את פעילותם ולמקסם את הפוטנציאל שלהם.
  • עמוד הבית – הגרסה החדשה והחכמה דף הבית של פייבר נותנת גישה מהירה להמלצות מותאמות אישית באמצעות Fiverr Neo, כלי שמבוסס על בינה מלאכותית והמלצות פרסונליות.

שורה של מוצרים חדשים יאפשרו לתמוך בשיתופי פעולה ובשיפור הפרודוקטיביות של לקוחות Fiverr Pro, זירת המסחר בה עסקים בינוניים עד גדולים מוצאים טאלנטים מובחרים:

  •    Fiverr Pro Freelancer Briefing מוצר המאפשר לעסקים לנסח בריף לפרילנסרים בסיוע בינה מלאכותית ובכך לאפשר להם תהליכי עבודה מהירים ויעילים יותר. 
  • Fiverr Pro Freelance Network ממשק חדש המרכז עבור עסקים את כל הפרילנסרים והסוכניות עמם עובד העסק במקום אחד. מוצר זה מאפשר לאנשי הצוות גישה פשוטה ומהירה לפרילנסרים המועדפים עליהם בכל עת.
  •  Fiverr Pro Rich Freelancer Profiles פרילנסרים ב-Fiverr Pro יכולים כעת להעלות המלצות מלקוחות שעבדו עמם גם מחוץ ל-Fiverr, ובכך להעשיר את הפרופיל שלהם ולהציג בפלטפורמה את מלוא הניסיון והיכולות שלהם.
  • Fiverr Pro Community קהילה חדשה לפרילנסרים ב-Fiverr Pro שמוקדשת לשיתוף הזדמנויות, ידע ולמידה שמטרתה לשדרג את היכולות העסקיות של חבריה.

  אודות Fiverr

המשימה של Fiverr היא לשנות את הדרך בה העולם עובד יחד. אנחנו פועלים לאפשר לעסקים גישה לכישרונות ולהנגיש לכישרונות הזדמנויות כדי שכל אחד יוכל לטפח את העסק שלו, את החלומות ואת המותג שלו. מעל ל-4 מיליון לקוחות עבדו בשנה החולפת עם פרילנסרים של Fiverr, מחברות קטנות ועד לתאגידי ענק. בצורה זו הם טיפחו כוח עבודה סתגלני וגמיש בהתאם לדרישה המשתנה. בפייבר, תמצאו מעל ל-700 קטגוריות, מ-AI, תכנות, דרך פיתוח צ'אטבוטים ועד עיצוב בתלת מימד, כדי ליצור תוכן, אנימציה ואפליקציות ברמה הגבוהה ביותר.

אולי יעניין אותך

''ד עמנואל יוזוק ינאי - למייל - צלם עמי ארליך(7)
 רוט, מנהלת מחלקת אנליזה בדן אנד ברדסטריט
WhatsApp Image 2024-01-21 at 12.31
 טיקטוק

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-270637 (3)
 באדיבות טיקטוק ישראל (4)
 רדושינסקי סמנכלית שירות ומכירות בפרטנר תומר לוי מייסד סיין נאו איתי דויטש עורך דין ושותף נשיץ ברנדס אמיר