Moovit משיקה פלטפורמת פרסום B2C מבוססת מיקום

Moovit, אפליקציית הניידות הפופולארית וחברת הבת של אינטל, משיקה היום (21/07/22) פלטפורמת פרסום B2C חדשה מבוססת מיקום. מאז הושקה ב-2012, Moovit הינה הספקית המובילה והיחידה מסוגה לחוויית ניידות כְּשֵירוּת כולל (Mobility as a Service). ניתן לקבל באמצעותה מידע והתראות בזמן אמת על תחבורה ציבורית – אוטובוסים, רכבות, רכבת קלה ותחתית (כרמלית), מטרונית, נסיעה משותפת ומיקרו-מוביליטי, לתכנן נסיעות ולשלם עבורן, בצורה יעילה ונוחה באפליקציה אחת.

כעת, החברה משיקה פלטפורמה פרסומית שתחבר בין מפרסמים, עסקים מקומיים ומותגים בינלאומיים, לבין יותר ממיליארד משתמשי האפליקציה הנוסעים בתחבורה ציבורית, מ-3,500 ערים ו-112 מדינות בעולם, בהן שירותיה של Moovit זמינים, ובתוכן ישראל.

לעתים קרובות, נוסעי התחבורה הציבורית פועלים לפי החלטות רכישה ספונטניות, בדרכם אל תחנת האוטובוס או הרכבת ומהן, כדוגמת קניית קפה בדרך לעבודה, או ביצוע סידורים בבנק וקניית מצרכים בחזור הביתה. באמצעות פלטפורמת הפרסום החדשה מבוססת המיקום של Moovit, האפליקציה תספק למשתמשיה הנוסעים בדרך אל היעד, מידע והמלצות ממומנות לעסקים ושירותים הסמוכים למיקומם.

מחד, הנוסעים יקבלו תוכן מודעה רלוונטי על סמך מיקומם הנוכחי ונקודות ציון לאורך מסלול הנסיעה שלהם (תחנת מוצא, תחנת יעד ותחנות החלפה). ומאידך, הפלטפורמה תאפשר לעסקים מקומיים ובינלאומיים – בתי קפה, רשתות מזון מהיר, בנקים, חנויות נוחות, מרכזי קניות ועוד – לפנות ללקוחות פוטנציאליים ברגע הרלוונטי ביותר לפעולה, באמצעות פרסום ממוקד. בזמן שהנוסעים יורדים בתחנת היעד או ממתינים לאוטובוס, הם יוכלו לקבל תוכן פרסומי על עסקים ושירותים סמוכים, את מרחקם מהמיקום הנוכחי בו הם נמצאים ומהיעד הסופי של הנוסע.

במסגרת זו, Moovit גם החלה בשיתוף פעולה אסטרטגי עם מספר סוכנויות פרסום דיגיטליים בישראל, באמריקה הלטינית, בספרד ובאיטליה. באמצעותם, צפוייה החברה ליצור קשר עם מפרסמים רלוונטיים ברחבי העולם.

Benefit Media Israel הינה סוכנות הפרסום הדיגיטלית שתייצג את Moovit בישראל. באמריקה הלטינית ובספרד תייצג את Moovit חברת IMS שהיא חלק מ-Aleph Group Inc, שותפה גלובלית של הפלטפורמות הדיגיטליות המובילות בעולם: Twitter, LinkedIn, Snap ובאיטליה תיוצג Moovit ע״י סוכנות הפרסום הדיגיטלי Triboo.

בנק הפועלים, הינו הראשון שישתמש בפלטפורמת הפרסום של Moovit בישראל.

יובב מידד, סמנכ"ל הצמיחה והשיווק ב-Moovit: "פלטפורמת הפרסום החדשה של Moovit המבוססת על מיקום תאפשר למותגים בשווקים השונים ברחבי העולם, למנף רגעים שבהם משתמשי האפליקציה נמצאים במרחב הציבורי, ועומדים ליצור נקודות מגע משמעותיות עם עסקים ושירותים בסביבתם. המטרה הסופית של האפליקציה הינה לספק לציבור חוויית משתמש שתסייע לנוסעי התחבורה הציבורית להתמצא בעיר בצורה יעילה ונוחה, והדבר כולל בין היתר מידע רלוונטי הקשור בסידורים אישיים, צרכנות ובילוי הנמצאים בסמוך למיקומו של כל משתמש".

אורי ברנר, מנהל תחום מדיה דיגיטלית בנק הפועלים: "אנחנו תמיד שואפים למצוא ערוצים חדשנים להצגת הצעות הערך של הבנק בזמן ובמקום שהלקוחות שלנו ולקוחות פוטנציאלים הכי צריכים. הפלטפורמה של Moovit תאפשר לנו למשל, להגיע בצורה מדויקת לקהלים שיכולים ליהנות מפתיחת חשבון מהירה ודיגיטלית לחלוטין או מהעולם העשיר של ההטבות באפליקצית Wonder לפי המיקום שלהם".

יותם כסיף, בעלי הסוכנות הדיגיטלית Benefit Media: "אנו מודים לחברת Moovit על הבחירה בנו. לחברת Benefit יכולות תכנון מדיה מבוססות ניסיון עתיר שנים, שיטות קנייה מתקדמות, פלטפורמות פרוגרמתיות, דאטה וניתוח תובנות עסקיות שיהוו נדבך משלים בעולמות המדיה הפרוגרמטית בהם פועלת Moovit".


אולי יעניין אותך

 פולג צילום רמי זרנגר
resized_pexels-photo-6153354
document-marketing-strategy-business-concept
X1_PR_press_release_image
hand-arrange-white-letters-as-seo
metavech-software

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

 מצויינות בשירות- קרדיט המיל
 זהבי במילואים - צילום פרטי (1)
dolphin logo